به گزارش صبح توس از قوچان؛ حجت‌الاسلام علیرضا هراتی مطلق، امام‌جمعه قوچان ظهر امروز در خطبه‌های نماز عبادی و سیاسی جمعه در مصلای قبای این شهرستان با اشاره به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با فعالان اقتصادی و برخی گلایه‌ها و خواسته‌های معظم له، اظهار کرد: امروز دولت انقلابی و مردمی وارث مشکلاتی شده است که عمده آن‌ها در دهه 90 شکل‌گرفته است و یکی از علت‌های آن تصمیم‌های غلط و نا به‌جای مسئولین هست.

وی تأکید کرد: طی سال‌های 97 تا 1400 برای گمرک یک هزار و 500 بخشنامه صادرشده است، چرا قوانین دست و پاگیر برای کند شدن چرخه تولید اقتصاد داخلی وضع می‌شود؟.

امام‌جمعه قوچان بابیان اینکه امروز دولت انقلابی و بر خواسته از دل مردم باید دغدغه‌های مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد را برطرف کند، تصریح کرد: نباید این‌گونه باشد که رهبر معظم انقلاب چندی دیگر دوباره این تذکرها را بدهند بلکه یک‌بار تذکر دادند باید مشکلات حل شود.

وی ادامه داد: طی این چند سال گذشته اقتصاد کشور را شرطی کرده و به مسئله برجام گره زدند و امروز می‌توان آثار این تصمیم‌های نا به‌جا و مخرب را در اقتصاد کشور مشاهده کرد.

هراتی مطلق با اشاره به ماجرای شهادت یکی از افسران نیروی انتظامی در درگیری با اراذل‌واوباش، گفت: باید مقدماتی به‌منظور حفاظت از نیروهای نظامی و انتظامی فراهم شود زیرا ناجا همیشه با مردم بوده و امنیت را برای آنان رقم‌زده پس نمی‌شود جان خود آن‌ها در امان نبوده و یکی از کارکنان ناجا هرازگاهی این‌گونه مظلومانه به شهادت برسد.

انتهای پیام/ 4007