به گزارش صبح توس؛  محمد فیض عارفی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی کاشمر ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای سال 1400 تا اول بهمن، 4 هزار و 33 نسخه کتاب در 7 کتابخانه نهادی شهرستان کاشمر جذب شده است.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: این کتاب ها که در موضوع های مختلف هستند توسط اعضا و ناشران به کتابخانه های عمومی شهرستان کاشمر اهدا شده است.

رییس اداره کتابخانه های عمومی کاشمر تصریح کرد: کتابداران شهرستان کاشمر با تماس و ارتباط با ناشران مختلف کشور موفق به جذب کتب اهدایی فراوانی از این ناشران شده و به این طریق با افزوده شدن کتاب های جدید به مجموعه منابع کتابخانه ها، زمینه استفاده اعضا از آخرین کتاب های منتشر شده را فراهم می کنند.

وی همچنین اذعان کرد: کتاب های اهدایی پس از انجام امور مربوط به آماده سازی توسط کتابداران و ثبت در سیستم کتابخانه ها به مجموعه کتاب های موجود افزوده شده است.

فیض عارفی با بیان اینکه خیرین می توانند کتاب های اهدایی خود را به کتابداران کتابخانه های عمومی کاشمر تحویل دهند، عنوان کرد:  اقشار مختلف مردم می توانند با اهدای کتاب هایی که خوانده شده است و همچنین خرید کتاب های جدید و به عبارتی نذر فرهنگی، علاوه بر برخورداری از اجر و پاداش الهی، به رونق کتابخانه ها و افزایش آگاهی مردم کمک کنند.

انتهای پیام/4001