به گزارش صبح توس؛ پیکر پاسدار و جانباز سپاه اسلام حاج محمد بایزیدی، همرزم شهید محمود کاوه، صبح امروز از محل میدان شهدا به سمت میدان مرکزی بر دستان مردم شهید پرور تربت حیدریه تشییع و پس از اقامه نماز توسط امام جمعه تربت حیدریه در زادگاهش روستای ده پایین در دل خاک آرام گرفت.

حجت الاسلام عصمتی، امام جمعه تربت حیدریه در حاشیه این مراسم اظهار کرد: صرف نظر از همه چیز، بنا به آیات کریمه قرآن، خدا خیر و عظمت و صلاح اسلام را در دو واژه امر به معروف و نهی از منکر می داند و می فرماید شما بهترین امتی هستید که امر به معروف و نهی از منکر می کنید

وی تصریح کرد: اگر گروهی که امر به معروف و نهی از منکر می کنند خاصه آن فردی که امر به معروف می کند خیر و برکات را به جامعه منتقل می کند، لذا حاج محمد بایزیدی این عزیز سفر کرده انسان بزرگی بود و از سجایای اخلاقی خاص و صداقت و راستی و تلاش و جهاد و در عین حال همراه با منطق و استدلال و آگاهی و بصیرت همراه داشت.

حجت الاسلام عصمتی گفت: این عزیز سفر کرده در این چند ماهی که دبیر ستاد بود این مجموعه را به بهترین شکل مدیریت کرد لذا برای او علو درجات مسئلت می کنیم.

امام جمعه تربت حیدریه افزود: واژه شهید را مناسب این عزیز می دانم و اعتراف می کنم به حق شیعه آل محمد بود لذا از همه کسانی که از لحظه اول در مراسمات حضور یافتند تقدیر می کنم.

پاسدار و جانباز سرافراز سپاه اسلام حاج محمد بایزیدی، همرزم شهید محمود کاوه چه در دوران دفاع مقدس و چه بعد از آن و همچنین در دوران بازنشستگی یکی از افراد موثر و تاثیر گذار در جریان انقلاب اسلامی و شهرستان تربت حیدریه بود که در ۱۹ دیماه امسال و برای نجات جان یک نفر در حادثه ای جان خود را از دست داد.

انتهای پیام/