به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام علیرضا یعقوبی، امام جمعه نیشابور در خطبه های نمازجمعه نیشابور گفت: امیدواریم فرماندار نیشابور با روحیه جوانی و جوانگرایی، قدرت، نشاط، حرکت و شجاعت و امیدواری منطقه و شهرستان را مدیریت کنند.

وی افزود: خیلی از شماها تلاش کردید دولت سر کار بیاید، امروز نماینده عالی دولت در شهرستان منصوب شده است، همه باید همکاری کنیم.

امام جمعه نیشابور خاطر نشان کرد: یک سری حرف ها و ناراحتی ها و گلایه ها را کنار بگذارید، متحد شوید و از دولتی که خودمان انتخاب کردیم حمایت کنی. ممکن است برخی گلایه ها حق و درست باشد ولی هر گلایه حق و درستی قابل گفتن نیست، برخی جاها باید تحمل و حوصله کرد و به مصلحت ملت و شهر و منطقه و کشور بیاندیشیم.

یعقوبی اضافه کرد: حرفمان از روی مصلحت خواهی و خیرخواهی باشد، که حرفمان و ناراحتی هایمان را بخواهیم خالی کنیم.

وی عنوان داشت: ما را ناراحت کردند، این مسئله در سینه ما عقده شده است، این مسائل نباید به نحوی خالی شود که ناامنی، اختلاف، بدبینی و سوء ضن در جامعه ایجاد کند و باید این عقدع را در سینه نگه‌داشت.

امام جمعه نیشابور خاطر نشان کرد: از روند انتخاب فرماندار منتخب گلایه داریم اما نه از فرماندار. فرماندار به عنوان خدمت و خدمتگذار به شهر ما آمده است و شاید خودش از این روند خبر نداشته باشد.

وی ادامه داد: ما از استانداری یا وزارت کشور گلایه داریم و گلایه ها باید به آن جا مطرح شود.

یعقوبی تاکید کرد: کسانی که می خواهند گلایه ها را مطرح کنند آن جا مطرح کنند. در شهر کار‌ تمام است.

وی تاکید کرد: فرماندار‌ محترم به عنوان یک نیروی انقلابی خوش سابقه، خوش فکر، ولایی، پابه کار و اهل میدان آمده و همکاری کنید و نا امیدی را در روند توفیقات ایشان ایجاد نکنیم.

وی تصریح کرد: خواهش می کنم که گله ها در‌ جاهای خودش مطرح شود و نباید در شهر مشکلی ایجاد شود.

یعقوبی با اشاره به قانون گفت: انتصاب فرماندار حق دولت است، خواه با این حق موافق باشم یا مخالف باشم. این حق را قانون به دولت داده و آن ها از حقشان استفاده کرده اند و آن ها منصوب کرده اند که ما همراهی و همکاری خواهیم داشت.

وی در پایان تاکید کرد: با وحدت و برادری برای مردم خدمت کنید که جز با این کار پیش نمی رود و این تجربه ۴۰ ساله ما است.

انتهای پیام/۴۰۰۵