به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام علی ناهیدی، امام جمعه خلیل آباد ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: یکی از مطالبات جدی مردم در منطقه دوبانده شدن جاده شادمهر تا انابد است که مشکلات ایمنی و جانی برای مردم به وجود آورده است.

امام جمعه خلیل آباد همچنین در ادامه با اشاره به وعده های مختلف در خصوص این پروژه، خاطرنشان کرد: هر کدام از مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی که به منطقه ترشیز دعوت شده اند، یکی از مطالبات جدی مردم که همواره مطرح می شود بحث دوبانده شدن جاده خلیل آباد به بردسکن است.

وی با بیان اینکه در سفر رئیس مجلس شورای اسلامی وعده داده شد که از شادمهر تا کاشمر دوبانده شود و اعتبارات آن تخصیص پیدا کند تا به این پروژه به یک سرانجام مناسبی برسد، تصریح کرد: در سفر معاون پارلمانی رئیس جمهور که روز گذشته به ترشیز سفر کرده بودند، مسئولان منطقه مجدداً بر بحث باند دوم خلیل آباد به بردسکن تاکید داشتند.

حجت الاسلام ناهیدی با تاکید بر اینکه مشکلات عدیده ای در منطقه وجود دارد ولی مسئله باند دوم خلیل آباد به بردسکن جزو تاکیدات همه مسئولان و مردم است، اذعان کرد: امیدواریم هر چه سریعتر اقدام اساسی برای این جاده مهم و حیاتی به عنوان شاهرگ منطقه انجام شود و مشکل مردم در این زمینه حل و حوادث و تصادفات به حداقل برسد.

وی همچنین در ادامه با اشاره به دستور رئیس جمهور مربوط به اصلاح نظام بانکی به نفع مردم، عنوان کرد: پنج دستور در اصلاح نظام بانکی به نفع مردم توسط رئیس جمهور مطرح شده و این دستورات به منظور تسهیل امور مردم در بانک ها صادر شده است.

امام جمعه خلیل آباد ادامه داد: سختگیری نسبت به بدهکاران بدحساب، تسهیل پرداخت وام به مردم، واگذاری بنگاه های تملک شده تولیدی بانک ها و... از جمله این دستورات است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به سفر وزیر امور خارجه به چین و سفر رئیس جمهور به روسیه، تشریح کرد: از ابتدای دولت سیزدهم، عزم دولت بر همکاری و تعامل فعال با کشورهای همسایه، شرق آسیا و منطقه بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری بوده است و اعضای دولت نیز به دنبال این هستند که این رکود را بشکنند و تا وضعیت به نفع مردم تغییر کند.

ناهیدی با تاکید بر اینکه ماشین تبلیغاتی دشمن از همان ابتدای دولت سیزدهم راه اندازی شد و امروز به بمباران تبلیغاتی تبدیل شده است، بیان کرد: دشمن با عملیات هدفمند رسانه ای به دنبال این است که راهبرد رفع تحریم ها با همکاری همسایه گان خود را از کار بندازد تا ایران به آمریکا وابسته باشد.

وی با بیان اینکه وقتی تاریخ 43 ساله انقلاب اسلامی و تقابل دائمی آن با استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا مرور می کنیم شاهد شکست های مختلف آمریکا در منطقه هستیم، تاکید کرد: حضور به موقع مردم در تمام صحنه های مختلف باعث خنثی شدن برنامه های آمریکا در منطقه و کشور جمهوری اسلامی ایران شده است.

انتهای پیام/4001