به گزارش صبح توس؛ علی اکبر چراغیان با بیان اینکه ۲۵ طرح نیمه تمام آموزشی که از ۱۰ سال گذشته تاکنون عملیات اجرایی آن شروع شده است و پیشرفت فیزیکی آن‌ها بین ۱۰ تا ۹۰ درصد است افزود : خوشبختانه خیران سهم خود را در ساخت فضا‌های آموزشی پرداخت کرده اند، ولی دولت به خاطر کمبود اعتبارات هنوز به تعهدات خود عمل نکرده است.

وی گفت : در صورت تامین اعتبار این توان و ظرفیت در شهرستان وجود دارد که تا مهرماه سال آینده حداقل ۱۰ طرح را تکمیل و به بهره برداری برسانیم.

مدیر آموزش و پرورش بردسکن افزود: این طرح هادرروستا‌های اسلام آباد، جلال آباد ، علی بیگ ، شفیع آباد و شهر بردسکن و شهرآباد است .

چراغیان همچنین از کمک ۲۰۰ میلیون تومانی خیر بردسکنی حاج علاء الدین جان محمدی به حوزه آموزش و پرورش خبرداد و گفت: طرح خوابگاه دانش آموزان رضوی شهر انابد عملیات اجرایی آن سال ۹۲ شروع شد و با گذشت ۷ سال پیشرفت فیزیکی آن ۴۰ درصد است که به خاطر کمبود بودجه طرح رها شد.

وی افزود: با پی گیری حجت الاسلام نیک بین نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مساعدت اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای این طرح گرفته شد و مجددا این طرح فعال شد و برای تکمیل آن یک میلیارد تومان دیگر اعتبار نیاز است.

مدیر آموزش و پرورش بردسکن گفت : با تکمیل و بهره برداری ازاین پروژه مشکل خوابگاه ۲۰۰ دانش آموز این دبیرستان مرتفع می‌شود.

انتهای پیام/4001