حجت الاسلام جواد نیک بین، نماینده مردم کاشمر، خلیل آباد، بردسکن و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ در خصوص مباحث مطرح شده درباره وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اظهار داشت: گذشت تنها  3 ماه، برای ارزیابی افراد فرصت کافی نیست و هنوز عملکرد قابل ارزیابی نیست، باید حداقل 6 یا 7 ماه بگذرد تا بتوان در خصوص عملکرد افراد نظر داد.

وی با بیان اینکه به هیچ عنوان بحث استیضاح وزیر کار فعلاً در مجلس مطرح نیست، خاطرنشان کرد: عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و امور اجتماعی جوان بسیار با استعداد و وزیر با برنامه ای است که باید حمایت بیشتری از او صورت بگیرد.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با تاکید بر اینکه وزیر کار با سوابق درخشانی که دارد می تواند آینده روشنی برای این وزارت خانه رقم بزند، تصریح کرد: عبدالملکی پژوهش های زیادی در حوزه اقتصاد و سابقه خوبی در زمینه اشتغال زایی و فعالیت های اقتصادی دارد، همچنین با جوانان و متخصصان جهادی و انقلابی کارهای بسیاری انجام داده است.

وی همچنین در ادامه اذعان کرد: باید از ظرفیت های این وزیر جوان بیش از این استفاده شود و این امر با حمایت از او شدنی است  البته برخی از کارها در این وزارتخانه باید با سرعت بیشتری پیش برود.

انتهای پیام/4001