به گزارش صبح توس؛ در حکم انتصاب محمدعلی زلفی‌گل خطاب به خاشعی سیوکی آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست دانشگاه تربت حیدریه منصوب می‌شوید.

وزیر علوم در این حکم تاکید کرد: انتظار می‌رود با اتکا به خداوند متعال و استعانت از حضرت ثامن الائمه (ع) و با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیۀ انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران، یاوران علمی (کارکنان) و دانشجویان تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه ازجمله ظرفیت عظیم خیرین و واقفین را جهت تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی علمی، توسعه همه‌جانبه علم و فناوری، آموزش پژوهش‌محور، پژوهش آموزش‌محور، مهارت‌افزایی، کارآفرینی، فرهنگ‌سازی کارتیمی و گروهی و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند «دانشگاه اسلامی» به کار گیرید.

زلفی گل در این حکم توفیق روزافزون سرپرست جدید دانشگاه تربت حیدریه را در پیش‌برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبرمعظم انقلاب از درگاه پروردگار متعال خواستار شد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در نامه‌ای جداگانه از خدمات و تلاش‌های دکتر محمدحسن فتحی نصری رییس سابق دانشگاه تربت حیدریه در مدت تصدی این مسوولیت قدردانی کرد.

دکتر عباس خاشعی سیوکی متولد ۱۳۶۰ دارای دکترای علوم و مهندسی آب، عضو هیات علمی با مرتبه استاد تمام در دانشگاه بیرجند است که معاونت آموزشی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه بیرجند نیز در کارنامه اجرایی وی به چشم می‌خورد.

انتهای پیام/