به گزارش صبح توس؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی  کمیته امداد، رضا سلم آبادی در ادامه سفرهای شهرستانی خود به رشتخوار رفت و در نشست با فرماندار رشتخوار از شرایط سخت اقتصادی گفت و اظهار کرد: اکنون شاهد تغییر درخواست مراجعین  به دفاتر کمیته امداد هستیم.

وی به امور فرهنگی و ارائه خدمات کمیته امداد د این بخش به نیازمندان اشاره داشت و افزود: با مرتفع کردن فقر فرهنگی، فقر اقتصادی نیز حل می‌شود. 

وی با اشاره‌ به بسته های ایجاد اشتغال  کمیته امداد، بیان کرد: امیدوارم با کمک فرمانداری شهرستان،  نیازمند را به سمت اشتغال هدایت کنیم و در این بخش کمیته امداد بسته های اشتغال و تسهیلات قرض‌الحسنه را ارائه می دهد.

سلم آبادی برای ساخت۲۰۰ واحد مسکن در شهرستان رشتخوار  قول مساعد داد و ادامه داد در این خصوص پیگیری لازم برای ساخت هرچه زودتر این واحدها انجام خواهد شد. 

فرماندار رشتخوار به شرایط اقلیمی و جغرافیایی شهرستان اشاره داشت و اظهار کرد:  کمک به امور معیشتی، مُسکن موقت است اما کمک به توانمندسازی خانواده‌ ها در بخش مسکن و اشتغال اقدامی مناسب است. 

باهوش اعلام کرد: دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال از بانکها به دلیل تضامین، مشکل و ارائه خدمت را زمان دار  کرده است.

وی: برنامه‌های فرهنگی کمیته امداد را ستود و افزود: نگاه، رویکرد و تاکیدات فرهنگی مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی جای تقدیر دارد.

همچنین امام جمعه رشتخوار با بیان اینکه شهرستان محروم است، افزود: کمیته امداد دستگاهی است که در امور خدمات رسانی به نیازمندان فعالیت خوبی دارد.

حجت‌الاسلام جهانشیری بر اعطای بسته ازدواج مجدد بانوان و تسهیل  فرایند اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال تاکید کرد.

شایسته ذکر است: مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی به دیدار ۲ خانواده یتیم رفت و نسبت به رفع مشکلات این خانواده ها دستورات لازم را داد.
انتهای پیام/