به گزارش صبح توس؛ رضا سلم آبادی، مدیر کل کمیته امداد خراسان رضوی صبح امروز در نشست با امام جمعه و فرماندار تربت حیدریه اظهار کرد: در سال جاری توانمند سازی مددجویان استان با ۶۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار از محل تبصره ۱۶ در حال اجرا است.

وی تصریح کرد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص ایجاد اشتغال و کمک به اقتصاد کشور این نهاد ایجاد ۵۰۰ هزار شغل را در سطح استان برای سال آینده هدف گذاری کرده است.

سلم ابادی با بیان اینکه حفظ کرامت مددجویان اولویت نخست ارائه خدمت در این نهاد است به حل مشکلات اداری مددجویان با اجرای طرح امداد هوشمند از بهمن ماه امسال اشاره کرد و گفت: با برقراری ارتباط کمیته امداد با ۲۷ وب سرویس ادارات و سازمان‌های مختلف اطلاعات مورد نیاز مددجویان به صورت برخط در دسترس کارشناسان این نهاد قرار گرفته ونیازی به مراجعه جامعه هدف به سازمان‌های مذکور نیست.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا عصمتی امام جمعه تربت حیدریه در این نشست گفت: در ارائه خدمات حمایتی کمیته امداد توانمند سازی بر کمکهای مالی مقدم است و توجه به توانمند سازی خانواده کمیته امداد بی نیازی آنان را در پی خواهد داشت. 

علی اکبر کی پور فر ماندار تربت حیدریه نیز با اشاره به لزوم ارائه خدمات به نیاز مندان اقصی نقاط شهرستان گفت: با توجه به بهره مندی ۲۸۰۰ خانوار از خدمات کمیته امداد در بخشهای رخ و کدکن ارتقاء یا تقویت کمیته امداد رباط سنگ را خواستار شد.

سید سعید عبداله زاده رئیس کمیته امداد تربت حیدریه نیز گفت: بیش از ۱۶ هزار نفر از نیازمندان در تربت حیدریه  ‌ازخدمات این نهاد بهره مند هستند. 

انتهای پیام/