به گزارش صبح توس؛ معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی  در جلسه شورای اداری بردسکن با بیان اینکه تمامی فرمانداران استان تاپایان دیماه تعیین تکلیف می‌شوند گفت: از مجموع ۳۳ فرماندار در استان تاکنون ۱۶ فرماندار معرفی و ۱۷ فرماندار دیگر تا پایان دی ماه تعیین تکلیف می‌شوند.

سید هادی طباطبایی خدمت کردن بی منت، انقلابی گری، جهادی بودن و دست پاک بودن را از مهم‌ترین شاخصه‌ها در انتخاب فرمانداران اعلام کرد و افزود: دولت سیزدهم حل مشکلات مردم به ویژه  مشکلات اقتصادی و معیشتی را سرلوحه کار خود قرار داده است.

وی با بیان اینکه مسئولیت‌ها زود گذر است و باید از فرصت به دست آمده درراستای خدمت کردن بی منت به مردم تمام توان خود را بکار ببندیم گفت: متاسفانه کشور دچار یک عقب ماندگی است و مردم از حرف زدن و شعار گفتن برخی از مدیران خسته شده اند و از دولتمردان سیزدهم توقع کار و تلاش و خدمت را دارند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی افزود:  توقع مردم دراین دوره جدید مدیریتی کار و تلاش است و باید مردم ارباب رجوع مدیران باشند و در جذب سرمایه گذاران اهتمام جدی داشته باشند.

توقع مردم از مدیران حل مشکلات مردم است

فرماندار جدید بردسکن هم در ادامه جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: امروز مردم به اندازه کافی گرفتاری دارند و توقع مردم از مدیران این است که به فکر حل مشکلات آن‌ها به صورت میدانی و عملیاتی باشند.

علی دهقان زاده افزود: در حوزه جذب سرمایه گذاران به منطقه هیچ قصوری را از مدیران نمی‌پذیرم و همه باید بستر لازم را برای جذب صاحبان سرمایه فراهم کنند.

مجتبی شاکری فرماندار سابق بردسکن هم در ادامه این جلسه گفت: در سایه تعامل و همدلی مجموعه مدیریتی شهرستان طرح های بسیار خوبی در حوزه آبرسانی، گازرسانی، برق رسانی و جاده‌ها اجرا و در دوسال گذشته بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در شهرستان پرداخت شد.

ظرفیت و پتانسیل شهرستان بردسکن در حوزه معادن و کشاورزی و دامپروری

امام جمعه بردسکن هم در این جلسه با اشاره به ظرفیت و پتانسیل شهرستان بردسکن در حوزه‌های مختلف گفت:این شهرستان در حوزه معادن و کشاورزی و دامپروری از ظرفیت و پتانسیل بالایی برخوردار است اماتاکنون حق مطلب به خوبی ادا نشده است.

حجت الاسلام علی اصغرامینی با بیان اینکه از مطالبات برحق مردم بردسکن دوبانده شدن راههای این شهرستان است  افزود: در ۱۰ سال گذشته تاکنون بیش از ۲۵۰ نفر در جاده‌ها براثر تصادف جان خود را از دست داده اند که اکثرا نیز جوان بوده اند.

درپایان  این جلسه علی دهقان زاده در حکمی به عنوان سرپرست فرمانداری بردسکن معرفی و از زحمات و خدمات ۳۱ ماهه مجتبی شاکری تجلیل شد.

بردسکن در سال ۷۴ به شهرستان ارتقاء پیدا کرد و در حال حاضر با ۸۰ هزار نفر جمعیت دارای ۳ بخش مرکزی، انابد و شهرآباد است.

انتهای پیام/4001