سردار رسول جباری، جانشین فرمانده قرارگاه اجتماعی امنیتی شهید برونسی صبح امروز در حاشیه رزمایش کمک مؤمنانه بسیج سازندگی سپاه امام رضا (ع) در گفت‌وگو با صبح توس اظهار داشت: سلسله رزمایش‌های کمک مؤمنانه بعد از فرمان مقام معظم رهبری به صورت دوره‌ای در مشهد و شهرستان‌های خراسان رضوی اجرا شده است.

وی افزود: جامعه هدف این رزمایش به صورت اختصاصی خانوار‌هایی است که به دلیل مشکلات معیشتی در حاشیه شهر با مشکلات متعددی روبه‌رو هستند.

جانشین فرمانده قرارگاه اجتماعی امنیتی شهید برونسی گفت: در هفته جاری به مناسبت گرامیداشت سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی دو رزمایش کمک مؤمنانه در خراسان رضوی برگزار می‌شود که اولین رزمایش توزیع 10 هزار بسته معیشتی در مناطق کم برخوردار خراسان رضوی بود که امروز صورت گرفت.

وی افزود: در روز چهارشنبه هفته جاری 80 هزار بسته معیشتی در سطح استان برای کمک رسانه به خانواده‌هایی که مشکل معیشتی دارند توزیع می‌شود.

جباری تأکید داشت: برای هم‌افزایی بیشتر و پرهیز از موازی کاری، سپاه امام رضا(ع) با سازمان‌های بهزیستی و کمیته امداد مرتبا درحال مکاتبه بوده تا بسته های معیشتی در اختیار واجدین شرایط قرار گیرد.