ابوالقاسم خسروی, نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در منطقه تربت حیدریه در واکنش به موج آفرینی کاربران شبکه های اجتماعی و ترندینگ هشتک قهرمان به خبرنگار صبح توس؛ گفت: اشتراک گذاری و بیان عواطف انسانی را امروزه در فضای مجازی شاهد هستیم که در این راستا با همگرایی‌های افراد زیادی از سراسر دنیا همراه است.

وی تصریح کرد: بیان احساسات عاطفی و خونخواهی از سردار سلیمانی در شبکه های اجتماعی تنها به ملت ایران خلاصه نمی شود و این موج آفرینی در فضای مجازی و ترندینگ جهانی نشان از محبوبیت جهانی فرمانده جبهه مقاومت دارد.

این کارشناس مسایل سیاسی اظهار کرد: همانطور که در ۱۰ روز گذشته شاهدیم کاربران شبکه های اجتماعی بصورت ۲۴ ساعته ذیل کلید واژه قهرمان ضمن بیان عواطف و احساسات خود نسبت به خونخواهی شهید جبهه مقاومت موارد زیادی را عنوان می کنند که اهم آن خروج آمریکا از منطقه غرب آسیا است.

عضو سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: استکبار جهانی که شبکه های خارجی را در اختیار خود دارند در اقدامی تروریستی در فضای مجازی به حذف نام و تصاویر دست می زند و نشان می دهد که حتی در فضای مجازی در بیان مواضع مردم سراسر جهان نسبت به فرمانده رشید جبهه مقاومت وحشت دارند اما غافل از آنکه پیروزی از آن جبهه حق است.

خسروی گفت: مکتب سلیمانی خاموش شدنی نیست و زنده تر از قبل هم در فضای مجازی و هم در فضای حقیقی جوامع اسلامی به منصه بروز و ظهور رسیده است.

انتهای پیام/