به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام جواد نیک بین، نماینده مردم کاشمر، خلیل آباد، بردسکن و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی که با حضور پرشور مردم کوهسرخ در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: حماسه 9 دی روز بصیرت و تجلی حضور مردم در مقابل مسئولان غرب زده و دشمنان داخلی و خارجی است.

وی با بیان اینکه تقوا یعنی اینکه با چهار ترقه بازی در مجلس یا 4 تیر و تفنگ از معرکه فرار نکنیم، خاطرنشان کرد: حماسه 9 دی روزی است که باید بازخوانی، خواندن جدیدی از اتفاقات گذشته برای چراغ آینده خود داشته باشیم.

نماینده مردم کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه برخی از ابتدای انقلاب هر روز می گفتند که فردا انقلاب سقوط می کند، تصریح کرد: انقلاب امروزه زنده است و زنده تر شده و زنده تر خواهد شد و این نویدهایی است که بزرگان انقلاب داده اند.

وی با تاکید بر اینکه انقلاب زنده است نه تنها به خاطر آدم های بزرگی که دارد، بلکه به خاطر مردم عظیمی است که دارد، اذعان کرد: ما در زمانی که نه سپاه، بسیج، ارتش و نیروهای نظامی و انتظامی به ظاهر قوی نداشتیم و نه امکانات و تسلیحات داشتیم در مقابل یک چندین کشور دنیا پیروز شدیم.

نیک بین با اشاره به اینکه نوک پیکان این انقلاب به سمت انقلاب مهدوی در حال پیش روی است، عنوان کرد: برخی خود را استوانه این نظام و انقلاب می دانستند و با حذف این افراد هیچ اتفاقی رخ نداد چون این انقلاب در دست جوانان و نوجوانانی نظیر بهنام محمدی ها و شهید زاده اکبر ها و رضایی ها و حججی ها است.

وی با بیان اینکه امروزه همه دشمنان بسیج شده اند که انقلاب اسلامی ایران را زمین بزنند و به خاک، ناموس و دین این کشور تجاوز کنند اما هیچ غلطی نمی توانند بکنند، تشریح کرد: ایران امروز در کشورهای دیگر به عنوان یک مرکز آزادمردان جهان اعتبار دارد.

نماینده مردم کاشمر، خلیل آباد، بردسکن و کوهسرخ با تاکید بر اینکه ایران در حال تبدیل شدن به مرجع و پناهگاه محرومان جهان است ولی این ایران توسط برخی از بی بصیرت های داخلی و خارجی درگیر فتنه هایی شد، بیان کرد: جریان بنی صدر و بازرگان فتنه را کلید زدند و اوج فتنه در سال 88 بروز کرد و انقلاب را به یک جراحی عظیم وارد می کند.

وی با اشاره به اینکه فتنه 88 یکی از موهبت های بزرگ خدا برای ملت ایران بود تا مردم منافق را از خادم بشناسند و شناختند، تاکید کرد: مردم در حماسه 9 دی صف خود از صف برخی از مسئولان خائن که سال ها آنها را خادم می خواندن جدا کردند.

نیک بین با بیان اینکه فتنه ضررهای زیادی برای کشور داشت ولی برخی از مسئولان خائن شناسایی شدند، ابراز کرد: خواصی که در این فتنه سکوت کردند و علیه فتنه صحبت نکردند جزو این فتنه گران محسوب می شوند.

وی با تاکید بر اینکه  مسئولان بی بصیرت و بی کفایت انقلاب را تا لبه پرتگاه بردند ولی مردم در مقابل این مسئولان بی بصیرت و بی کفایت ایستادند، افزود: تشخیص درست ملت بزرگ ایران در جداسازی صف انقلابیون از غیر انقلابیون یکی از ویژگی های اصلی حماسه 9 دی بود.

انتهای پیام/4001