به گزارش صبح توس؛ آئین معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان تازه تأسیس کوهسرخ صبح امروز با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه امام رضا (ع) ، مسئولان شهرستانی و جمعی از بسیجیان برگزار شد.

 

شهرستان کوهسرخ نزدیک به 17 هزار بسیجی دارد

سردار علی اکبر افراسیابی، معاون هماهنگ کننده سپاه امام رضا (ع) در این مراسم، اظهار داشت: شهرستان کوهسرخ از ظرفیت های خوبی برخوردار است و استقلال سپاه این شهرستان به این ظرفیت ها خواهد افزود.

وی با بیان اینکه کوهسرخ بیش از 260 شهید را تقدیم نظام و انقلاب کرده و این میزان شهید با جمعیت نزدیک به 30 هزار نفر، عدد قابل توجهی است و نشان از تلاش، تدین و در صحنه بودن مردم کوهسرخ است، خاطرنشان کرد: 6400 رزمنده از دیار کوهسرخ در ایام دفاع مقدس در جبهه حق علیه باطل شرکت کردند.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام رضا (ع) با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت های شهرستان کوهسرخ به خوبی استفاده شود، تصریح کرد: ریشه اکثر مشکلاتی که در کشور وجود دارد به کم کاری افراد بر می گردد، اگر تلاش و همت کنیم و در صحنه حضور داشته باشیم مطمئناً می توانیم مشکلات را حل و شهر، محله و روستا را آباد کنیم.

وی با اشاره به اینکه کوهسرخ باید به جایگاه اصلی خود برسد و این قطعاً با تلاش و همت امکانپذیر است، اذعان کرد: شهرستان کوهسرخ نزدیک به 17 هزار بسیجی دارد و این نشان دهنده این است که بیش از 50 درصد جمعیت این شهرستان بسیجی هستند که ظرفیت بسیار خوبی است.

سردار افراسیابی با بیان اینکه بسیج معجزه قرن و نجات دهنده مردم در دنیا است، عنوان کرد: بسیج و تفکر بسیجی باعث نابودی داعش در منطقه شد.

وی با بیان اینکه تشکیل ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کوهسرخ از امروز آغاز می شود، تشریح کرد: امید است که با تشکیل فرماندهی بسیج در شهرستان تازه تأسیس کوهسرخ تحول خوبی در بخش‌های مختلف به ویژه محرومیت زدایی در این شهرستان ایجاد شود.

در این مراسم عباس صفایی به عنوان نخستین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان تازه تأسیس کوهسرخ معرفی شد.

عباس صفایی پیش از این جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کاشمر را برعهده داشت.

انتهای پیام/4001