به گزارش صبح توس؛ به نقل از ایرنا، حجت‌الاسلام ابوالفضل آرمان مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه تربت حیدریه افزود: سفرهای استانی رییس جمهوری و اعضای هیات دولت موجب شناخت بیشتر دولتمردان از مشکلات هر منطقه شده که در تسریع حل مشکلات کشور تاثیرگذار است.

وی رفع بیکاری و تنگناهای اقتصادی را یک مطالبه عمومی توصیف و بیان کرد: سفرهای استانی دولت زمینه‌ساز رفع اینگونه مشکلات و پاسخگویی به مطالبات مردم با شناخت و بکارگیری ظرفیتهای بومی خاص هر منطقه از کشور است.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه تربت‌حیدریه ادامه داد: هرچند برخی منتقدان سفرهای استانی مدعی هستند که مشکلات کشور احصا شده و نیازی به حضور رییس جمهوری به عنوان مقام علی دولت در مناطق نیست اما واقعیت این است که حضور یک مدیر ارشد در سطح رییس جمهوری در سرکشی به شهرستانهای مختلف و مطلع شدن از مشکلات آنها امر بسیار ارزشمندی است.

وی گفت: وقتی مدیران ارشد اجرایی از نزدیک با مشکلات شهرستانهای مختلف آشنا شوند یک راهبرد مهم برای انجام کار در استانها آن هم با سرعت بیشتر و نظارت بهتر بر مدیران اجرایی ترسیم می‌کنند.

حجت‌الاسلام آرمان افزود: وظیفه نماینده مجلس قانونگذاری است اما اگر نمایندگان در تک‌تک روستاها و شهرهای حوزه انتخابی خود حضور نیابند، نمی‌توانند مشکلات را احصا کنند.

وی گفت: حضور رییس جمهوری هم در شهرستانها ضروری است و نباید برای زمانی ارزشمندی که دولت به منظور سرکشی به نقاط مختلف کشور صرف می‌کند ایراد گرفت.

انتهای پیام/