حمید خوشخو، مسئول غرفه خراسان رضوی در سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در گفت‌وگو با صبح توس، اظهار کرد: حدود دو هفته گذشته مرحله استانی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در مشهد برگزار شد که در این رویداد 48 ساعته، 27 تیم از سراسر خراسان رضوی در سه بخش، پویانمایی، ساخت نرم افزار تلفن همراه و ساخت بازی تلفن همراه با هم به رقابت پرداختند.

وی افزود: از میان این 27 تیم، 3 تیم در بخش پویانمایی، یک تیم در بخش نرم افزارهای تلفن همراه و یک تیم در بخش بازی های تلفن همراه به مرحله کشوری این رویداد راه یافتند و در مرحله کشوری سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج که هم اکنون در تهران در حال برگزاری است، 20 نفر در قالب 5 تیم با سایر تیم های شرکت کننده از سراسر کشور در حال رقابت هستند.

خوشخو با تاکید بر اینکه سطح رقابت ها بسیار فشرده و نفسگیر است، گفت: در حال حاضر بیش از 100 تیم از سراسر کشور در سه بخش پویانمایی، نرم افزار تلفن همراه و بازی تلفن همراه در حال رقابت با هم هستند که امیدواریم غرفه خراسان رضوی حداقل در دو بخش رتبه های برتر را به خود اختصاص دهد.

مسئول غرفه خراسان رضوی در سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج تصریح کرد: سال گذشته به دلیل شیوع گسترده کرونا، این رویداد با تعداد کمتری از شرکت کنندگان برگزار شد اما امسال با اجرای واکسیناسیون سراسری و بهبود وضعیت کرونا علاوه بر افزایش تعداد تیم های شرکت کننده، سطح رقابت ها بسیار بالا رفته است و تا آخرین لحظه برندگان این رقابت را نمی توان حدس زد.

وی ادامه داد: هدف از برگزاری این رویداد شناسایی گروه ها و افراد مستعد در بخش های مختلف بوده است تا بتوانیم از ظرفیت این افراد در بدنه بسیج و در جهت تولید محتوای فاخر انقلاب اسلامی استفاده کنیم همچنین از تیم‌های استارآپی که به مرحله کشوری راه یافته اند حمایت‌های سرمایه گذاری و تشکیلاتی انجام می شود.

خوشخو در پایان یادآور شد: این رقابت تا ساعت ۱۳ فردا پنجشنبه ادامه خواهد داشت و پس از پایان زمان تعیین شده، داوران ضمن بررسی تولیدات، تیم های برگزیده را انتخاب خواهند کرد.

انتهای پیام/5001