به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار صبح امروز در مراسم نمایش اقتدار گردان‌های بسیج در رشتخوار  با تبریک هفته بسیج، گفت: امروز ایران اسلامی به برکت حضور بسیجیان اقتدار و بالندگی دارد، ما باید امروز در جبهه های مختلف با دشمن مبارزه کنیم، دشمنی که امروز در فضای مجازی با جنگ نرم در حال تلاش برای ضربه زدن به کشور ماست، باید بار دیگر ناامید شود، امروز همه ما باید بصیرت کافی و لازم را برای هر گونه تحرک دشمن داشته باشیم.
 

وی در ادامه با تقدیر از زحمات و تلاش های بسیجیان در صحنه های گوناگون کشور، بیان داشت: همانا خدا با ماست حتی اگر کشورهایی دهها برابر قوی تر از آمریکا بخواهد در مقابل ما باستید ما با تقولی الهی در مقابل آنها خواهیم ایستاد و این به برکت تقوای الهی رقم خواهد خورد.
 

امام جمعه رشتخوار در ادامه بیان داشت: امروز حرکت عظیم سپاه پاسداران در دریا اجازه نداد برگ برنده در موضوع برجام در دست آمریکایی ها بیفتد، در تمام صحنه ها تقابل با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دشمن امروز عقب نشینی کرده و شکست خورده است.
 

حمیدرضا نامور فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار در ادامه با تبریک و گرامیداشت هفته بسیج گفت: انچه مهم است ارمان ها و ارزش هاست، فرهنگ بسیجی یعنی ان مجموعه ای از معرفت ها روش و منش هایی که می تواند مجموعه ای بزرگ را به وجود اورد که تنظیم کننده حرکت مستقیم و معنادار جمهوری اسلامی است، بسیج و تفکر بسیجی مهمترین نیروی درون زای نظام جمهوری اسلامی ایران است.
 

وی در ادامه در رابطه با نقش آفرینی بسیج در موضوعات مختلف در کشور بیان داشت: اگر بخواهیم نقش بسبج را در پیروزی انقلاب اسلامی بررسی کنیم، تمام کسانی که در خط مقدم شکل گیری انقلاب اسلامی قرار داشتند، مجاهدت و تفکر بسبجی داشتند، تشکل های بسیجی با محور محلات در قالب کمیته های مردمی در واقع با تفکر بسیجی بود.

وی در ادامه این مطلب یادآور شد: در دوران دفاع مقدس اوج استعدادها و خلاقیت های بسیج باعث شد، تمام نقشه های دشمن نقش برآب شود، حقیقتا جبهه های ما در عرصه های دفاع مقدس با جوشش بسیجیان و روحیه و تفکر بسیجی مدیریت شد، پس از پیروزی در ۸ سال دفاع مقدس این تفکر و تجربیات بسیج بوذ که به کمک کشور آمد.
 

نامور در ادامه افزود: قرارگاه سازندگی خاتم از دل بسیجیان بنیان گذاری شد، در حوادث مختلف در فتنه های ۷۷ و ۸۸ و ۹۸ که به عنوان جنگ نرم از ان یاد می شود، باز این تفکر بسبج بود، که حماسه ۹ دی را آفرید.
 

فرمانده سپاه رشتخوار در ادامه تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی با سازماندهی خیل عظیم بسبج توانست ماشین تروریسم جهانی را متوقف و سرکوب کند، تا برای همیشه ذرس عبرتی برای بدخواهان اسلام ناب باشد


وی در ادامه با تاکید بر تاثیر تفکر بسیجی در سرتاسر دنیا اذعان داشت: در هر کشور و سرزمینی که تفکر بسیج ورود کرد، گروه ها و تشکل هایی به وجود امد که علاوه برتامین امنیت در ان کشور توانست نقشهای مختلفی را در ان کشور ایفا کند، ببینید نقش و تفکر بسبج در حزب الله لبنان انصرالله یمن و .. هر حایی که تفکر بسبج وارد شد این تشکل در حوادث مختلف به داد مردم و کشورشان رسیدند، اینها برگرفته از تفکر بسیجی است، امروز در کشورهای پیرامون خودمان که بستر بسیج وجود ندارد، ما داریم تهدید می شویم، و بر عکس هرجایی که تفکر بسبج ورود کرد علاوه بر کمک به کشور خودشان به کمک ما نیز امده است.
 

نامور در ادامه با اشاره به اینکه بسیج در طول چهل سال گذشته انقلاب به تناسب نیاز کشور نقش افرینی کرده است، افزود: روزی که جریان تحریف از بین برود، تحریم هم شکسته می شود، دشمن با در اختیار داشتن رسانه های مختلف ماهواره ای و جریان نفوذی که در داخل دارند تلاش میکنند بزک کنند مذاکرات را برای ما، جریان تحریف ادرس غلط به مردم ما می دهند، ما ظرفیت های بی نظیری در کشور داریم در حوزه مختلف باید ظرفیت داخلی کشور شکوفا شود، امروز اکر دو ستون به عنوان مشکلات معرفی شود یک تحریم و دو مدیریت داخلی است، حقوق های نجومی، فسادها و نبود روحیه جهادی در بین مدیران ما همانند شهید سلیمانی و شهدای هسته ما اگر لین روحیه در بین مسئولان قرار بگیرد بسیاری از مشکلات ما حل خواهد شد.

انتهای پیام/