به گزارش صبح توس؛ سردار سیدهاشم غیاثی، فرمانده سپاه امام رضا(ع) صبح امروز در رزمایش باشکوه اقتدار بسیجیان مشهد با بیان اینکه نمایش اقتدار بسیجیان استان در حال برگزاری است و گردان های نواحی بسیج مشهد در این میدان حضور دارند گفت: امروز امنیت پایدار کشور را مرهون حضور سازماندهی شده بسیجیان هستیم.

وی افزود: باتوجه به مقایسه رهبر معظم انقلاب پیرامون انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب های دنیا، امروز امنیت پایدار در پی مشارکت مردم و تبلور این مشارکت در قالب سازمان بسیج محقق شده است و مردم در امنیت خودشان با حاکمیت شریک هستند.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) با تأکید بر این مطلب که دوام انقلاب اسلامی با بسیح است و در دوران دفاع مقدس این موضوع محقق شد اظهار کرد: شجره طیبه بسیج در تمام لایه های کشور فعال است و بسیج منعطف ترین سازمانی است که در بزنگاه های انقلاب اسلامی آرایش متناسبی می‌گیرد.

وی افزود: این آرایش روزی در دفاع مقدس و روزی در محرومیت‌زدایی، جبهه مقاومت و روزی در ابتکارات صنایع نظامی و دفاعی ظهور دارد و در مجموع هر جایی که نیاز انقلاب و نظام اسلامی باشد سازمان بسیج ورود به میدان دارد.

سردار غیاثی بسیج را راه حلی برای تمام بحران ها در جوامع اسلامی دانست و تصریح کرد: عظمت بسیج معادل عظمت همه ملت ایران است و اقتدار نظام اسلامی را امروز متکی به بسیج می دانیم.

وی ضمن اشاره به اینکه بسیج محور استراتژیک نظام اسلامی در ایجاد امنیت داخلی و دفاع خارجی است افزود: نمایش اقتدار بسیجیان امروز می تواند حاوی این پیام باشد که بسیج همواره با تبعیت از ولایت فقیه، با حفظ و ارتقای آمادگی خود در میدان حاضر است و به هر توطئه‌ای پاسخ متناسب خواهد داد.

انتهای پیام/