به گزارش خبرنگار صبح توس؛ همزمان با سومین روز از هفته بسیج، رزمایش مقتدرانه گروه‌های جهادی بسیج سرخس در محل سالن ۹ دی سپاه این شهرستان برگزار شد.

مجید آذرکیش، فرمانده سپاه سرخس در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: اگر خودمان را در جبهه ببینیم، کارمان جهادی می‌شود و بر اساس منطقه، شهر، روستا و یا محله برنامه‌ریزی خدمت می‌کنیم.

وی تصریح کرد: همه کسانی که در جمهوری اسلامی ایران مسئولیت دارند، باید پیشتاز در عرصه‌های موردنیاز انقلاب اسلامی باشند.

فرمانده سپاه سرخس بیان کرد: طرح اردوهای جهادی در راستای منویات مقام معظم رهبری در ارتباط با محرومیت‌زدایی و اشتغالزایی مطرح و توسط گروه‌های جهادی بسیج محقق شد.

آذرکیش تصریح کرد: کار بچه‌های جهادی از هر طرف سود است؛ اول فرهنگ جهاد و ایثار را در خودشان تقویت می‌کنند و دوم عزت دنیا و آخرت را کسب می‌کنند.

فرمانده سپاه سرخس خاطرنشان کرد: امروز هر پایگاه مقاومت بسیج در شهرستان سرخس یک کار جهادی را در عرصه‌های مختلف فرهنگی، عمرانی، کشاورزی و پزشکی انجام می‌دهد؛ همچنین طرح همگام با کشاورز با همراهی اداره جهاد کشاورزی و کانون بسیج مهندسین جامعه کشاورزی در مزرعه یکی از کشاورزان نمونه شهرستان اجرایی می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به رزمایش مقتدرانه گروه‌های جهادی بسیج شهرستان عنوان کرد: گروه‌های جهادی برتر شهرستان امروز با ماموریت‌های متفاوت فرهنگی- هنری، عمرانی، کشاورزی و پزشکی در مجموعه سپاه در این رزمایش شرکت کرده و به صورت متحد به منطقه هدف و ماموریتشان اعزام شدند.

آذرکیش تصریح کرد: برنامه ویژه امروز گروه‌های جهادی توزیع ۶۰۰ بسته معیشتی به ارزش ریالی ۳۱۳ میلیون تومان به نیت فرج امام زمان (عج) بین نیازمندان و اهدای تجهیزات پزشکی به مبلغ ۲۰ میلیون تومان به بخش کرونایی‌های بیمارستان لقمان حکیم شهرستان بود.

آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس

انتهای پیام/4004