محسن ذاکریان، رئیس بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی در گفت‌وگو با صبح توس، اظهار کرد: نشست آزاداندیشی موافقان و مخالفان واکسیناسیون کرونا در مشهد برگزار خواهد شد.

وی افزود: با توجه به اینکه منتقدان نظراتی در زمینه واکسیناسیون دارد محفلی به همت بسیج جامعه پزشکی و بدون جهت‌گیری خاص همراه با بحث علمی و تبادل نظر پیرامون اثربخشی و عوارض واکسن کرونا در مشهد برگزار خواهد شد.

رئیس بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی ضمن تأکید بر اهمیت پوشش رسانه ای و اطلاع‌رسانی مطلوب گفت: مقرر شده در این نشست تخصصی، مباحث به صورت علمی و مستدل با حضور مخاطبان مطرح شود و مخاطبان نیز امکان پرسش و پاسخ داشته باشند.

وی ضمن اشاره به حضور متخصصان و اساتید از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی افزود: از کارشناسان و متخصصان حاضر در این نشست آقایان سوری و امیدی سابقه فعالیت در کمیته علمی ستاد ملی کرونا را دارند و آقایان عبداللهی و صداقت از متخصصان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این مناظره حاضر هستند.

ذاکریان تصریح کرد: بحث های محله محور از زمان شیوع بیماری کرونا و از گذشته با محوریت بسیج جامعه پزشکی مطرح بوده و فعلاً موضوع اصلی اقناع مردم در زمینه واکسیناسیون است که این برنامه در همین راستا اجرایی می‌شود.

وی افزود: در پی این هستیم واقعاً مخالفان واکسیناسیون در جلسه حضور یابند و تریبون پرسش و پاسخ در اختیارشان قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/