به گزارش صبح توس؛ یعقوب علی نظری، فرمانده سابق سپاه امام رضا (ع) و استاندار جدید خراسان رضوی ظهر امروز در نشست تودیع و معارفه فرمانده سپاه امام رضا (ع) که با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد اظهار داشت: 6 سال و یک ماه است که توفیق خدمت در سپاه امام رضا (ع) داشتم و توفیق بودن و خدمت‌کردن در سپاه به‌صورت عام و مخصوصاً خدمت به‌صورت خاص در این مکان را از دست می‌دهم.

وی با بیان اینکه امیدواریم که جابه‌جایی بنده منجر و زمینه‌ساز خدمت بیشتر برای این مردم و نظام مقدس شود، خاطرنشان کرد: دوران سخت و بسیار شیرین باتوجه‌به حوادث امنیتی، عملی و کرونا با کمک همکارانم در سپاه امام رضا (ع) طی شد و بسیار پرتجربه بود.

استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه قطعاً کوتاهی‌ها و قصورهای زیادی در این زمینه وجود داشته است، تصریح کرد: سخت‌گیری‌هایی که انجام شده باهدف انجام مأموریت و وظیفه بوده و هیچ قصد دیگری در میان نبوده است.

وی با بیان اینکه در استان برادرانه کار می‌کردیم و بحث تقسیم‌بندی تشکیلاتی و سازمانی در میان نبود و متمرکز بر مأموریت‌ها و مسائل و مشکلات کارها را دنبال کردیم، اذعان کرد: از محضر همکاران عزیز بابت کارهایی که باید انجام می‌شده ولی بنده انجام نداده‌ام حلالیت می‌طلبم.

نظری با اشاره به اینکه سپاه و بسیج با محوریت دستگاه‌ها کار خود را دنبال می‌کند و هر چیزی که سفارش رهبری است باید در جای خود انجام بگیرد و این تقویت نظام و کشور است، عنوان کرد: سپاه و بسیج از قدرت معنوی و توانمندی خارق‌العاده‌ای برخوردار است و کار سپاه و بسیج برکت دارد و همچنان نیازمند این هستیم که سپاه و بسیج پشتیبان ما در استان باشد تا بتوانیم با استفاده از این منبع الهی وظایف خود را انجام دهیم.

انتهای پیام/