به گزارش صبح توس؛ براساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی،با توجه به بررسی نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی، امروز تا عصر در نواحی شمالی احتمال بارش‌های پراکنده دور از انتظار نیست اما از فردا شب مجدداً در نواحی شمالی غربی بارش‌های پراکنده آغاز خواهد شد که از روز چهارشنبه علاوه بر افزایش ابرناکی، افزایش شدت وزش باد (در نواحی بادخیز گاهی وزش باد به نسبت شدید همراه با گردوخاک) و افزایش گستره بارش‌ها پیش‌بینی می‌شود که به نواحی شمالی، بخش‌های از مرکز و شرق استان نیز گسترش می‌یابد. ضمن اینکه روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه کاهش محسوس دما را شاهد خواهیم بود.

طی 24 ساعت گذشته کوه‌سرخ با کمینه دمای 2 درجه سانتیگراد خنک‌ترین و مه‌ولات با بیشینه دمای 24 درجه سانتیگراد گرم‎ترین شهرستان‌های استان خراسان رضوی بوده‌اند. در این مدت کمینه و بیشینه دمای هوای شهرستان مشهد به ترتیب 8 و 24 درجه سانتیگراد بوده است.

همچنین آسمان امروز سه شنبه شهرستان مشهد صاف در بعدازظهر افزایش شدت وزش باد پیش بینی می شود،دمای هوای امروزمشهد درگرمترین زمان 21درجه سانتیگراد که در سردترین زمان به 6درجه سانتیگراد کاهش خواهد یافت.