به گزارش صبح توس؛ هفت عضو شورای شهر تربت حیدریه در جلسه علنی 17 شهریور ماه با الاتفاق مهدی قدرتی را بعنوان شهردار این شهر انتخاب کردند اما حالا پس از یک ماه و اندی نماینده مردم در مجلس از عدم احراز شرایط قانونی جدید و حذف وی از سمت شهرداری خبر می دهد.

محسن زنگنه در گفت و گو با خبرنگار ما در خصوص روند طولانی حکم انتخاب شهردار تربت حیدریه گفت: شورای شهر باید شهردار را انتخاب کند و چنانچه از بنده نظری بخواهند من فقط نظرم را اعلام می کنم، اما به جهت بخش نامه جدیدی که برای انتخاب شهرداران اعلام شده شهردار باید سوابق مدیریتی داشته باشد تا بتواند مسئولیت شهرداری را بعهده بگیرد.

وی افزود: آقای قدرتی تا جایی که اطلاع دارم برخی از شرایط را نداشتند و شورای شهر باید به دنبال گزینه های دیگری باشند.

این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: شهرداری تربت حیدریه در حال حاضر به لحاظ ساختاری، نیروی انسانی، امکانات و تجهیزات و بدهی کلان وضعیت نابسامانی دارد، لذا انتخاب یک شهردار خوب که بتواند همه این حوزه ها را سامان بدهد کار سخت و دشورای است.

وی افزود: در این بین وحدت و انسجام بین اعضای شورای شهر بسیار مهم است و باید تلاش کنیم با همین رویکرد یک شهردار خوب و کارآمد برای شهر تربت حیدریه انتخاب شود.

قدرتی، متولد ۱۳۴۵ در شهر بجنورد، کارشناس اقتصاد نظری از دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناس ارشد مدیریت شهری از سازمان مدیریت صنعتی تهران است.

شهردار ناحیه منطقه ۴ تهران، مدیر عامل تعاونی مسکن برنامه و بودجه شهرداری تهران، معاون اداره کل برنامه و اعتبارات فنی و عمرانی شهرداری تهران و شهردار بجنورد بخشی از رزومه مدیریتی وی است.

انتهای پیام/