به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام علی‌اکبر احمدپور فدکی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امروز حتی موسسه گالوپ که یک موسسه نظرسنجی غربی و مستقر در آمریکاست در تازه ترین نظرسنجی خود اعلام کرده ۷۲درصد مردم ایران از عملکرد دولت آیت الله سید ابراهیم رییسی رضایت دارند و آن را تایید می‌کنند.

وی ادامه داد: شخص رییس جمهوری عزمی جدی برای رفع مشکلات کشور دارد و این موضوع بسیار مهم است چون در گذشته بسیاری از مسوولان دولتی دچار روزمرگی بودند و اراده جدی برای رفع مشکلات کشور نداشتند.

نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهم ترین اقدامات آیت الله رییسی انجام سفرهای استانی است که موجب افزایش سرمایه اجتماعی و اعتماد مردم به مسوولان شده است.

احمدپور فدکی افزود:میزان اعتماد مردم به مسوولانی که به صورت مستقیم و نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار می‌گیرند بیشتر است و حضور دولتمردان در بین مردم، نشان دهنده عزم دولت برای شناخت درست مشکلات و یافتن راهکار مناسب برای بر طرف کردن آنهاست.

وی ادامه داد: طی مدت سه ماهی که از دولت آیت الله رییسی گذشته اقدامات بزرگی در خصوص واکسیناسیون انجام و طی هفته های‌آغازین فعالیت دولت سیزدهم بود که میزان قابل توجهی واکسن وارد کشور شد و واکسیناسیون سرعت قابل توجهی گرفت.

موسسه گالوپ مستقر در واشنگتن آمریکا با انتشار آخرین نظرسنجی‌های صورت گرفته سه هفته پس از روی کار آمدن دولت، گزارش داده است که از هر ۱۰ نفر بزرگسال، بیش از هفت نفر عملکرد دولت سیزدهم را تایید می‌کنند.

انتهای پیام/