به گزارش صبح توس؛ علی‌اصغر پورعباس مسئول دفتر نمایندگی حفظ و نشر آثار ارزش‌های دفاع مقدس شهرستان بردسکن امروز با «میثم واحدیان» رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان دیدار و گفت‌گو کرد.

پورعباس در این دیدار اظهار داشت: شهدا نقش مهمی در اعتلای نظام و ارزش‌های اسلامی داشتند؛ بر همین اساس باید آحاد جامعه در پاسداشت مقام شهدا نقش‌آفرینی کنند تا فرهنگ شهادت تا ظهور حضرت مهدی (عج) تداوم پیدا کند.

وی افزود: رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس اقتدار و عظمت ایران اسلامی را رقم زد و امروز جمهوری اسلامی به‌عنوان خط مقدم جبهه مقاومت، امید همه آزادی‌خواهان است.

این مسئول در ادامه احداث یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی شهر بردسکن را ضروری دانست و گفت: یادمان‌های شهدای گمنام به‌عنوان یکی از پایگاه‌های مردمی، نقش مهمی در ترویج فرهنگ مقاومت و شهادت ایفا می‌کنند؛ بر همین اساس ساخت یادمان شهدای گمنام دانشگاه به‌عنوان یک مطالبه عمومی باید در دستور کار قرار گیرد و در اجرای عملیات عمرانی آن تسریع شود.

پورعباس خاطرنشان کرد: امیدواریم با پیگیری­‌هایی که صورت گرفته و پشتیبانی‌ها و حمایت‌های خیرین به زودی شاهد یادمان در خور شأنی برای این شهدای والامقام باشیم.

احداث یادمان شهدای گمنام الویت دانشگاه آزاد اسلامی بردسکن

میثم واحدیان نیز در این دیدار ابراز داشت: فرهنگ ایثار و شهادت ضامن انقلاب اسلامی خواهد بود. اگر این فرهنگ غنی در جامعه نهادینه شود بسیاری از مشکلات و چالش‌های موجود رفع خواهند شد.

وی میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان بردسکن را از دو شهید گمنام دفاع مقدس مایه برکت برای این دانشگاه دانست و گفت: الویتی که دانشگاه طی سال جاری در کنار سایر امور دنبال می‌کند ساخت یادمان شهدای گمنام دانشگاه است و بر تسریع عملیات عمرانی ساخت این یادمان تأکید شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسکن در پایان از تلاش‌های دفتر نمایندگی حفظ آثار دفاع مقدس شهرستان بردسکن در راستای نشر ارزش‌های دفاع مقدس قدردانی کرد.

انتهای پیام/4001