به گزارش صبح توس؛ سردار احمد علی گودرزی، فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی ظهر امروز در مراسم جشن فارغ التحصیلی فراگیران که در مرکز آموزش علوم و فنون مرزبانی ثامن الائمه علیه السلام ناجا خراسان رضوی برگزار شد، اظهار داشت: بنا به تدبیر نظام جمهوری اسلامی از ۱۲ تا ۱۷ ربیع الاول به عنوان هفته وحدت نام‌گذاری شد، وحدتی که نشانه اُنس، الفت و هماهنگی بین مسلمانان است.

وی با بیان اینکه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و امامان معصوم امروزه منادی وحدت در مسلمانان جهان است که منشأ الفت در جامعه اسلامی هستند، خاطرنشان کرد: پیامبر اکرم (ص)، پیامبری عدالت گستر هستند و امروز افتخار ما است که راه و روش زندگی خود را بر اساس آیات وحی پیش می‌بریم.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی ناجا با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری، تصریح کرد: نیروی انتظامی یکی از ستون‌های استوار امنیت در کشور است و این نقش ارزشمند در سال‌های اخیر برجستگی بیشتری یافته و همکاری و کمک به دستگاه‌های متصدی برخی خدمات مردمی مانند آنچه که در تعامل با ستاد ملی مقابله با کرونا دیده شد نیز یکی از اقدامات برجسته این نیرو است.

وی با تأکید بر اینکه مسئولان باید تلاش کنند که سطح خدمت‌گزاری و انجام وظیفه را ارتقاء دهند و با کارکرد خود قدر نیروی انتظامی را در چشم مردم ارتقاء دهند، اذعان کرد: آدم به خود می‌بالد که همسنگرانی در نیروی انتظامی دارد که در چرخه دفاعی کشور، مؤثر و از‌ایستگاه‌های بسیار اثرگذار هستند.

سردار گودرزی همچنین عنوان کرد: با تمام تهدیداتی که علیه نظام جمهوری اسلامی ایران وجود دارد، امنیت مطلوب و قابل قبولی را در کشور با حضور سایر نیرو‌های مسلح نظیر ارتش قهرمان، سپاه مقتدر، دستگاه امنیتی و سایر دستگاه‌های دیگر به ارمغان آورده‌ایم ولی نیروی انتظامی در امنیت داخلی کشور نقش برجسته‌تر و مؤثرتری دارد.

انتهای پیام/