به گزارش صبح توس؛  به نقل از ایرنا؛ حجت‌الاسلام ابوالفضل آرمان، مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه تربت حیدریه افزود: مردم ولی نعمت حاکمان هستند و بر اساس سیره اهل بیت (ع) حاکم اسلامی باید بین مردم باشد.

وی ادامه داد: وقتی اعضای هیات دولت از نزدیک محرومیت مناطق مختلف را مشاهده کنند و در جریان آن قرار بگیرند بهتر می‌توانند تصمیماتی برای آبادانی و رفع مشکلات آن منطقه اتخاذ کنند.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تربت حیدریه گفت: مردم مناطق محروم در تمامی مراحل انقلاب، وفاداری خود را به نظام اسلامی ثابت کرده‌اند لذا باید از امکانات و خدمات متناسب با دیگر مناطق کشور برخوردار شوند و به فرموده امام راحل این انقلاب، انقلاب مستضعفان و محرومان است و حضور مسوولان عالی رتبه کشور در بین مردم زمینه ساز رفع محرومیت از مناطق محروم کشور است.

وی افزود: حضور رییس جمهوری در بین آحاد جامعه به بازسازی اعتماد مردم به دولت کمک می‌کند.

حجت‌الاسلام آرمان ادامه داد: بسیاری از مشکلات، آسیب‌ها و بی عدالتی‌ها در مناطق مختلف کشور به مرکز منتقل نمی‌شود لذا دولتمردان با حضور در استان‌ها و دیدار چهره به چهره با مردم با مسائل و مشکلات آنان بیشتر آشنا می‌شوند.

وی گفت: سفرهای استانی رییس جمهوری و هیات دولت، موجب آشنایی مدیران با مشکلات مناطق مختلف کشور شده و در سیاستگذاری‌ها و تصمیم سازی‌ها برای رفع مشکلات مختلف به دولتمردان کمک می کند و با این نگاه مدیریتی امکانات و بودجه ها بطور عادلانه توزیع شده و گفتمان عدالت را محقق می‌سازد.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تربت حیدریه افزود: سفرهای استانی موجب ایجاد امید و شور و نشاط در جامعه شده و با شنیدن مشکلات مردم از نزدیک، آلام و دردهای آنها تسکین می‌یابد.

وی ادامه داد: نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت وجود مردم و حمایت های آنها در عرصه های مختلف به ثمر نشسته و مسوولان اجرایی باید با ساده زیستی و پرهیز از اشرافی‌گری، خود را بیش از پیش به مردم نزدیک کنند و برای رفع مشکلات آنها تلاش شبانه روزی داشته باشند.

انتهای پیام/