مرتضی قاسمی، مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در خلیل آباد در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار داشت: تا به امروز 70 طرح اشتغالزایی در شهرستان خلیل آباد استقرار یافته و 170 نفر به بانک معرفی شدند که مراحل اخذ تسهیلات را طی می کنند.

وی با بیان اینکه با اجرای 170 طرح اقتصادی زمینه اشتغال برای بیش از 100 نفر در شهرستان فراهم شده که تاکنون 3 میلیارد تومان تسهیلات توسط بنیاد برکت پرداخت شده است، خاطرنشان کرد: بنیاد برکت از جمله زیرمجموعه های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) است که در حمایت از طرح های کارآفرینی پیشگام است.

مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در خلیل آباد با تاکید بر اینکه طرح های اشتغالزایی اجتماع محور اجرا شده توسط بنیاد برکت در خلیل آباد با نظر کارگروه اشتغال شهرستان و همچنین کارگروه روستاها بوده است، تصریح کرد: 6 روستا در بخش های ششطراز و مرکزی خلیل آباد جزو جامعه هدف بنیاد برکت بودند که بلافاصله ورود تسهیلگران به این روستاها انجام شد.

وی با اشاره به اینکه کمیته اشتغال در هر روستا با حضور مسئولان محلی و افراد موثر هر روستا تشکیل و کلیات فعالیت ها و طرح های بنیاد برکت برای عموم مردم تشریح شده است، اذعان کرد: اشتغال در حوزه های کشاورزی، پرورش طیور، آبزی پروری، پرورش زنبور عسل، صنایع دستی و خدمات مد نظر بنیاد برکت در روستاهای هدف شهرستان خلیل آباد است.

انتهای پیام/