به گزارش صبح توس؛ سرهنگ علی‌اکبر کیانی، فرمانده انتظامی تربت حیدریه  در نشست مشترک با اعضای اتاق اصناف تربت‌حیدریه افزود: در تنگنای اقتصادی ناشی از کرونا، اصناف باسخاوت این خطه سختی‌ها را به جان خریدند، اما اجازه ندادند کمبودها و مشکلات از سوی آنان به شهروندان انتقال یابد.

وی ادامه داد: بخش اعظمی از موفقیت‌های نیروی انتظامی در این خطه ناشی از همکاری اصناف با این یگان انتظامی است.


رییس اداره صنعت، معدن و تجارت تربت‌حیدریه هم در این نشست گفت: امنیت امروز ایران در داخل و مرزها مدیون تلاش‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی و سایر قوای نظامی کشور است.


محمد اشرفی افزود: نیروی انتظامی مظهر عطوف، اقتدار، رأفت، ایمان، هوشیاری، بیداری، عدالت، امنیت و تدبیر است.


وی ادامه داد: یکی از افتخارات جامعه اصناف این خطه همکاری با نیروی انتظامی است زیرا با این پشتوانه در امنیت کامل به ارایه خدمت به شهروندان مشغول هستند. 

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت تربت‌حیدریه گفت: امنیتی که در مرزها شاهد آن هستیم، ناشی از حضور شبانه‌روزی کارکنان نیروی انتظامی است.
رییس اتاق اصناف تربت‌حیدریه نیز گفت: ارتباط بین اصناف و نیروی انتظامی ارتباط قدیمی، تنگاتنگ و دوسویه است.


رضا تقی‌نژاد افزود: در هر گوشه و کنار جهان واژه پلیس با خشونت همراه است اما در ایران واژه پلیس تداعی کننده اقتدار، رأفت و محبت است.
وی ادامه داد: به همین خاطر است که مردم ایران زندگی در کنار پلیس را ایمن دانسته و در کنار آنان احساس امنیت می‌کنند.


رییس اتاق اصناف تربت‌حیدریه با بیان این‌که ما و پلیس در نوع نگاه مردم تاثیرگذار هستیم گفت: نوع عملکرد ما می‌تواند زمینه ساز ایجاد فضای امید و  نشاط در جامعه شود.

انتهای پیام/