به گزارش صبح توس؛ محمد رضا ساکت در حاشیه امضای تفاهم‌نامه ورزشی با شرکت فولاد سنگان که روز گذشته صورت گرفت، در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی بر گسترش فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی خود تاکید دارد.

وی ادامه داد: مدیر عامل فولاد سنگان نیز اراده جدی و راهبردی برای انجام فعالیت و گسترش فعالیت‌های ورزشی در شهرستان خواف دارد.

ساکت گفت: این تفاهم نامه در زمینه استعدادیابی، پرورش استعدادها، برگزاری جشنواره‌های استعدادیابی و برپایی همایش‌های ورزشی است.

مدیر عامل باشگاه سپاهان اصفهان اعلام کرد: به جهت تجربه‌ای که باشگاه سپاهان در مدیریت برنامه‌های ورزشی دارد، شرکت فولاد سنگان درخواست این همکاری‌ را داد و شرکت فولاد مبارکه بر اجرای آن تاکید داشت که قرار شد این کار را با سامان دهیم.

وی تصریح کرد: فعالیت‌های اجرایی و هماهنگی با همکاری آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان خواف از امروز آغاز می‌شود و قرار است با هدف افزایش شادی و نشاط، استعدادیابی و پرورش استعدادها، پر کردن اوقات فراغت و گسترش فعالیت‌های ورزشی و ارتقای توانایی نیروهای بومی در عرصه مربی گری و مدیریت ورزشی پیش رود.

انتهای پیام/