به گزارش صبح توس؛ سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در جمع پرسنل ناجا در تربت حیدریه اظهار کرد: نیروی انتظامی باید در تمامی حوزه های مختلف اشراف کامل اطلاعاتی و عملیاتی داشته و بر اساس آن برنامه ریزی شود و ضمن پیشگیری با جرایم مقتدرانه برخورد کند.

وی با بیان اینکه همه ما در قبال شهدا و خانواده آنان وظیفه داریم، افزود: پلیس باید تمام تلاش خود را بکار گیرد تا در درون جامعه کسانی که امنیت مردم را سلب می کنند، احساس ناامنی و افراد ضعیف نیز پلیس را مأمن و پناه خود قلمداد کنند.

وی بیان کرد: پلیس باید در مقابل کسانی که به حقوق مردم تجاوز می کنند و امنیت جامعه را برهم می زنند با صلابت و اقتدار و در عین حال با عموم مردم حتی در حین اعمال قانون مهربان و با عقلانیت رفتار کند.

فرمانده ناجا بیان کرد: باید دست کسانی که قمه به سوی مردم می کشند و باعث رعب و وحشت در جامعه می شوند چنانچه با تذکر  از رفتار خود دست برندارد و همچنان مقاومت و عرض اندام می کنند را قلم کرد، چرا که پلیس نمی تواند تحمل کند کسی در جامعه موجبات آزار و اذیت مردم را فراهم کند.

وی به پرسنل ناجا توصیه کرد: با مردم حتی در حین اعمال قانون با اخلاق و مهربانی رفتار و اصول را نیز رعایت کنند.

وی از رونمایی سیستم جدید پلیس هوشمند در هفته ناجا خبر داد و گفت: از ابتکارات جدید و هوشمند سازی در حوزه های مختلف در هفته ناجا رونمایی خواهد شد تا شاهد یک حرکت بسیار خوب در اجرای ماموریت ها باشیم. 

سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران صبح امروز برای افتتاح و بازدید از چند پروژه عمرانی پلیس  وارد تربت حیدریه شد.

بازدید از سایت مسکن مهر، کلانتری در حال احداث محله شهید چمران و همچنین دیگر پروژه پلیس در منطقه گردشگری رودمعجن بخش بایگ و دیدار با خانواده شهدا از دیگر برنامه های سردار اشتری در تربت حیدریه بود.

انتهای پیام/