به گزارش صبح توس، روز گذشته انتشار تصویری در فضای مجازی مبنی بر درج نام مجعول خراسان غربی بر روی یکی از بسته‌های پستی در نیشابور باعث تحریک افکار عمومی شهرستان نیشابور شد.

در پی انتشار این تصویر، هاجر چنارانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: با خواندن این خبر موضوع را بررسی و از صحت آن مطمئن شدم.

نماینده مردم نیشابور، فیروزه و زبرخان تصریح کرد: برای اولین گام، از طریق سامانه، طرح سؤال از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را آماده و برای هیئت‌رئیسه ارسال کردم تا پس از برگشت به تهران آن در اولویت پیگیری قرار دهم.

وی بیان کرد: پیگیری خواهم کرد تا با متخلف‌ها در این موضوع برخورد صورت پذیرد.

چنارانی عنوان کرد: باید مشخص شود کدام مسئول در سطح کلان با نگاه منطقه‌ای اقدام می‌کند و باید دید پشت این موضوع چه کسی است و پاسخگوی اقدام خود باشد.

پس از ساعاتی، احسان ارکانی، دیگر نماینده شهرستان‌های نیشابور، فیروزه و زبرخان با انتشار بیانیه‌ای که آن را بی‌پرده خواند منتشر کرد.

ارکانی در این بیانیه با پرداختن به بی‌توجهی به وجود مدیران غیربومی در شهرستان نیشابور نوشت: با استناد به قصور و کوتاهی که از طریق شرکت پست صورت پذیرفته، این‌جانب و خانم دکتر چنارانی، تمام همت و تلاش خود را در جهت پیگیری این ماجرا و شناسایی علت آن و برخورد با عوامل این سناریو خواهیم کرد و با هماهنگی و همدلی، سؤال از وزیر مربوطه را در مجلس مطرح می‌کنیم.

رمضانعلی سبحانی فر، مدیرعامل شرکت ملی پست با ارسال پیامکی به هاجر چنارانی گفت: هیچ ارتباطی به پست ندارد و یک شرکت حمل‌ونقلی روی بسته نوشته و ارسال کرده است و دوما ارسال کننده از تهران به نیشابور این عنوان را قید کرده است.

ظهر دیروز جلسه‌ای با اعضای شورای شهرستان نیشابور، رئیس دفتر هاجر چنارانی، نماینده مردم نیشابور، فیروزه و زبرخان در محل این شورا با حضور رئیس اداره پست نیشابور برگزار شد.

در این جلسه حدود ۳ ساعته که ابعاد مختلف موضوع بررسی شد مشخص شد سفارش‌دهنده بسته پستی به هیچ عنوان از این عبارت جعلی استفاده نکرده است و شرکت ارسال‌کننده با جست و چو در اینترنت عنوان مجعول خراسان غربی را به استناد عکس خبرگزاری فارس به آدرس اضافه کرده است.

همچنین در این جلسه مشخص شد بسته پستی توسط شرکت ملی پست ایران دریافت و تحویل گیرنده شده است.

انتهای پیام/4005