به گزارش صبح توس؛ به نقل از ایرنا؛ سرهنگ مهدی اسماعیل‌زاده فرمانده سپاه ناحیه مه ولات که به همراه تعدادی از مدیران شهرستان مه‌ولات با حضور در مرکز جامع سلامت شهری حاج عیسی شیردل شهر فیض آباد مرکز این شهرستان افزود: پزشکان، پرستاران و کارکنان شبکه بهداشت و درمان درگیر جنگ تمام عیار با کرونا هستند. 

وی ادامه داد: همکاری مردم در رعایت اصول بهداشتی، واکسیناسیون به موقع، استفاده از ماسک و تغییر در رفتار و زندگی، بهترین همکاری با مدافعان سلامت برای شکست ویروس منحوس کروناست.

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان مه‌ولات گفت: نیروهای بسیج، سپاه و مردم قدردان تلاش و روحیه مجاهدانه و ایثارگرانه کادر درمان هستند و کادر درمان شهرستانهای مه‌ولات و تربت‌حیدریه، بار سنگینی بر دوش دارند و بدون هیچ چشم داشتی با این همه خطر شیوع کرونا به مردم و بیماران خدمات می‌دهند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی مه‌ولات هم در این مراسم گفت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها و دلاورمردی های ایثارگرانی است که از تمام هستی خویش گذشتند و با لبیک به فرمان ولی زمانشان و ایستادگی در برابر دشمن از انقلاب اسلامی دفاع کردند و امروز هم  مدافعان سلامت در لبیک به فرمان ولی امر خود لباس رزم بر تن کرده و با شهامت و رشادت و مسوولیت پذیری از حریم سلامت جامعه دفاع می کنند.

حجت‌الاسلام محمود رضوان‌پناه افزود: مدافعان سلامت در این  ایام با اقداماتی همچون واکسیناسیون، تست کرونا و ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به مردم زحمات بسیار می‌کشند.

انتهای پیام/