به گزارش صبح توس؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار عباس حسینی، فرمانده گروه توپخانه، پدافند هوایی و موشکی 61 محرم صبح امروز در همایش ایثار تربت حیدریه اظهار داشت: یکی از دستاوردهای مهم دفاع مقدس آن است که جنگ تحمیلی، مردم ایران و نظام اسلامی را بیمه و استقلال و تمامیت ارضی کشور را تامین کرد.

وی تصریح کرد: مطمئن باشید اگر دشمنان ما اطمینان داشتند همین امروز می‌توانند نظام اسلامی را نابود کنند، اجازه نمی‌دادند کار به فردا بکشد.

حسینی گفت: یکی دیگر از نتایج دفاع مقدس تولید قدرت ملی در داخل کشور و همچنین تولید قدرت فرا ملی در منطقه و جهان است.

این سردار سپاه خاطر نشان کرد: از دیگر دستاوردهای دفاع مقدس همایش ده‌ها میلیونی اربعین در عراق است و همچنین توسعه صنعت موشکی ما که به برکت دفاع مقدس شکل گرفت و امروز شاهدیم ده‌ها رشته علمی دیگر در کنارش شکوفا شد.

فرمانده گروه موشکی توپخانه و پدافند هوایی 61 محرم افزود: از دیگر دستاوردهای دوران دفاع مقدس گام دوم انقلاب رقم زده شد و ما امروز وظیفه داریم گام دوم انقلاب را با قدم های استوار برداریم.

وی نیاز امروز کشور را مدیرانی جهادی و با روحیه ای انقلابی عنوان کرد و گفت: امروز کشور به یک حرکت جهشی نیاز دارد تا با حذف بروکراسی های اداری پیچیده، نابجا و بی فایده وضعیت کنونی را سامان داده و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم برطرف شود.

انتهای پیام/4003