محمد داورزنی، مدیر کمیته امداد امام خمینی‌(ره) سبزوار  در گفت‌وگو با صبح توس، اظهار داشت: به منظور بهره‌مندی از آموزش مجازی ۳۸۰ تبلت به دانش‌آموزان نیازمند سبزوار اهدا شد که از این تعداد تبلت ۳۳۰ مورد آن از طریق واحد فرهنگی کمیته امداد و ۵۰ مورد دیگر نیز از سوی واحد زکات با مشارکت‌های خیران خریداری و به دانش‌آموزان محروم اهدا شده است.

وی با اشاره به اینکه حدود ۲ هزار دانش‌آموز  شهرستان سبزوار زیر پوش کمیته امداد هستند، تصریح  کرد: بخشی از لوازم تحصیلی این دانش‌آموزان بی‌‌بضاعت از طریق شور  عاطفه‌ها و کمک خیران تامین می‌شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سبزوار گفت: با توجه به شرایط کرونایی برپایی پایگاه جشن عاطفه‌ها در سطح شهرستان محدود شده است و عمده کمک‌های خیران و نیکوکاران برای تامین لوازم‌التحریر دانش‌آموزان محروم از طریق فضای مجازی و نیز مراکز نیکوکاری جمع آوری می‌شود.

داورزنی افزود: طی سال‌های گذشته عمده کمک‌های نیکوکاران سبزوار به دانش‌آموزان محروم توسط پایگاه جشن عاطفه‌ها و فضای مجازی صورت گرفته است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سبزوار گفت: مردم این شهرستان در جشن عاطفه های سال گذشته بیش از چهار میلیارد ریال به دانش‌آموزان نیازمند کمک کردند.

وی ادامه داد: جشن عاطفه‌ها همه ساله در سراسر کشور از ۲۶ شهریور تا ۱۱ مهرماه با هدف جمع‌‌آوری کمک‌های مردمی برای تامین لوازم تحصیلی دانش‌آموزان محروم برگزار می‌شود.

انتهای پیام/