اردشیر ریاحی، رییس شورای شهر تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار داشت: سعید اکبریان در ۲۴ شهریورماه سال ۹۹ و پس از  انتخاب به عنوان شهردار تربت‌حیدریه،  حکم مأموریت خود را از شهرداری مشهد دریافت کرد.

وی تصریح کرد: از آنجا که مدت این مأموریت یک ساله بوده و چندی پیش وی از طرف شورای ششم به عنوان سرپرست انتخاب شد، شهرداری مشهد طی مکاتبه ای خواستار بازگشت اکبریان به محل اصلی خدمتی شده است.

اکبریان، سرپرست شهرداری تربت حیدریه ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد هفت عضو شورا برای دوره سرپرستی گفت: نه استعفا مطرح است و نه عدم تمایل شورای شهر و دلیل پذیرش دوره سرپرستی ام این بود که تا آخرین لحظه برای شهروندان شریف تربت حیدریه خدمت نمایم و خللی در دوره سرپرستی  برای شهر ایجاد نشود، اما به لحاظ قوانین و مقررات اداری و طبق اعلام شهرداری مشهد، باید در محل اصلی خدمتی حضور داشته باشم.

اکبریان از همراهی، همکاری و تعامل همه شهروندان فهیم و قدرشناس شهر تربت حیدریه با مجموعه شهرداری تشکر و  برای آنان آرزوی سلامتی و سعادت کرد.

ابوالقاسم عظیمی سرپرست شهرداری تربت حیدریه شد

اردشیر ریاحی، رییس شورای شهر تربت حیدریه بیان کرد:  پس از پایان مأموریت سعید اکبریان در شهرداری، شورای اسلامی شهر جلسه فوق‌العاده‌ای را عصر امروز برگزار و با اکثریت آرا عظیمی از کارکنان رسمی شهرداری را بعنوان سرپرست شهرداری انتخاب کرد.

وی افزود: بر همین این اساس عظیمی تا اتمام بروکراسی های اداری و امضای حکم مهدی قدرتی، سرپرست شهرداری تربت حیدریه خواهد بود..

انتهای پیام/۴۰۰۳