به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام اکبر احمدپوردر گفت و گو با ایرنا، گفت: حضور مدیران در بین مردم و شنیدن بی واسطه مشکلات از زبان آحاد جامعه، موجب گره گشایی و رفع بسیاری از مشکلات کشور شده و اعتماد مردم به مسوولان را تقویت می کند.

وی اظهار کرد: مدیران در نظام مقدس جمهوری اسلامی وظیفه دارند با مردم ارتباط مستقیم داشته باشند و تصمیمات خود را تا حد ممکن با حضور در میان مردم و شنیدن مشکلات آنها، اتخاذ کنند.

این نماینده مجلس ادامه داد: اگر مدیران فقط در اتاق کار خود نشسته و ارتباطشان با جامعه کمرنگ شود، کمتر از مشکلات مردم اطلاع می یابند در حالی که اگر به سطح جامعه رفته و با مردم دیدار چهره به چهره داشته باشند قطعا تصمیم گیری ها آنها با درکی بهتر از مشکلات و موثرتر خواهد بود.

احمدپور فدکی گفت: آیت الله رییسی، زمانی که مسوولیت قوه قضاییه را داشت سفرهای استانی مستمری به مناطق محروم کشور داشت و اکنون نیز که مدیریت قوه مجریه را دارد این روند را دنبال می کند که امیدواریم این روحیه در بین وزیران و اعضای کابینه وی نیز باشد.

وی افزود: با شناختی که از وزیران در جریان حضور آنان در کمیسیون های مختلف مجلس حاصل شده، به نظر می رسد روحیه مردمی بودن در همه آنها وجود دارد و آنان نیز تاکید داشتند که حضور در استان های مختلف، برای اطلاع از مسائل مردم را در برنامه دارند.

شهرستان ۶۵ هزار نفری رشتخوار در ۲۰۹ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •