به گزارش خبرنگار صبح توس؛ داوود درودیان، دبیر یادواره ملی شهدای جهادگر «جهادگران آسمانی» صبح امروز در سومین یادواره شهدای جهادگر "جهادگران آسمانی" در حرم مطهر رضوی اظهار کرد: برای رسیدن به اهداف بلند نظام جمهوری اسلامی نیاز به دفاع مقدس‌ها داریم.

وی افزود: هشت سال دفاع مقدس موفقیت‌آمیز بود و نگذاشتیم یک وجب از خاکمان به دست بیگانگان بیفتد.

درودیان تصریح کرد: امروز در دفاع فرهنگی، عمرانی، پزشکی و دفاعی که جهادگران ما مشغول هستند هم موفقیت‌های به دست آمده و در این راه شهدا چراغ هدایت جهادگران هستند.

دبیر یادواره ملی شهدای جهادگر «جهادگران آسمانی» بیان کرد: برای اینکه این دفاع جهادگران کیفیت بهتری داشته باشد، لازم است مسئولان محترم جمهوری اسلامی نظر خاصی به جهادگران داشته باشند.

وی عنوان کرد: چشم بچه‌های جهادی به مجموعه‌های انقلابی این نظام است تا با حمایت از جهادگران کیفیت کار را بالا ببریم و اهداف انقلاب اسلامی محقق و پرچم به دست صاحب اصلی‌اش برسد.

درودیان ادامه داد: با کمک‌هایی که مجموعه‌های نظامی انجام دادند، پیگیری بحث تصویب قوانینی در مجلس شورای اسلامی برای حمایت از جهادگران هستیم.

دبیر یادواره ملی شهدای جهادگر «جهادگران آسمانی» خاظرنشان کرد: پارسال به نام شهدا جهادگر پروژه‌هایی را افتتاح کردیم و امسال هم 1000 پروژه در سراسر کشور با کمک بچه‌های جهادی و بسیج سازندگی افتتاح شده که 47 پروژه فاخر آن در بحث مدرسه‌سازی، آب‌رسانی و درمانگاه به نام 47 شهید جهادگر به بهره‌برداری رسیده است.

وی در پایان با اشاره به رونمایی از برخی تولیدات و آثار در حوزه تقویت گفتمان جهادی تصریح کرد: این تولیدات شامل کتاب و پویانمایی بوده است؛ این آثار با بحث گفتمان جهادی پیش رفته است تا بتوانیم گسترش گفتمان جهادی را داشته باشیم.

انتهای پیام/4004