حجت الاسلام اکبر احمدپور نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با صبح توس؛ در رابطه با موضوع کنار گذر شهر رشتخوار گفت: در آخرین پیگیری ها و جلسات برگزار شده در رابطه با مشکلات کنار گذر شهر رشتخوار قرار شد، معادن خواف هزینه تکمیل کنارگذر شهر رشتخوار را پرداخت کنند.


وی در تکمیل این مطلب با تاکید براینکه در راستای تکمیل این طرح که با همکاری مجموعه فرمانداری رشتخوار و معادن دنبال خواهد شد، بیان داشت: طبق آخرین اخبار قرار بر این شده که معادن در همکاری با مجموعه فرمانداری و اداره راهداری رشتخوار مبلغ 5  میلیارد تومان را برای تکمیل این طرح به فرمانداری رشتخوار تخصیص دهند و پیمانکار طرح توسط فرمانداری و اداره راهداری رشتخوار تعیین و انشالله کار به زودی آغاز شود.

عبور روانه بیش از 1200 دستگاه کامیون حمل بار معادن از مسیر داخلی شهر رشتخوار و خسارت های سنگین به زیر ساخت ها و همچنین گرد و خاک، آلودگی صوتی و .... از جمله مشکلات ساکنین محدوده خیابان های جمهوری اسلامی، خیابان خلیج فارس و پیروزی در شهر رشتخوار است و شهروندان سال های متوالی است خواستار رسیدگی و رفع مشکل کمربندی شهر رشتخوار هستند.

مسیر کنار گذر شهر رشتخوار به طول 3 کیلومتر به صورت رفت و برگشتی است، که در صورت رسیدگی و ساخت این مسیر بسیار از مشکلات ساکنین شهر رشتخوار مرتفع خواهد شد.

انتهای پیام/