به گزارش صبح توس؛ ابراهیم قاسم‌پور، فرماندار خلیل‌آباد ظهر امروز در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان که در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: اعتبارات استانی و ابلاغی خلیل‌آباد در سال 1400 بالغ بر 10 میلیارد و 476 میلیون و 600 هزار تومان در قالب 48 برنامه و 46 پروژه از محل تملک داریی استان تعریف شده است.

اعتبارات استانی و ابلاغی شهرستان خلیل‌آباد در سال جاری از افزایش 70 درصدی برخوردار است، خاطرنشان کرد: 89 درصد پروژه ها مربوط به بخش مرکزی و 11 درصد مربوط به بخش ششطراز شهرستان است.

فرماندار خلیل‌آباد با تاکید بر اینکه بیشترین اعتبارات مربوط به بخش آب و فاضلاب و جهاد کشاورزی با توجه به اهمیتی که در سطح شهرستان دارد، است، تصریح کرد: اعتباراتی از محل 180 قانون برای شهرستان پیش بینی شده که 2 میلیارد و 600 میلیون تومان در سال 1400 است.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم با تحقق این اعتبارات بتوانیم قدمی برای توسعه شهرستان برداریم، اذعان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی برنامه ریزی های لازم برای تحقق درصد بیشتری از این اعتبارات با دستگاه های مربوط در استان داشته باشند.

قاسم‌پور همچنین در پایان عنوان کرد: به دنبال تغییرات و جابجایی اعتبارات از دستگاهی به دستگاه دیگر در سطح شهرستان نبودیم و سعی کردیم تغییراتی در اعتبارات مصوب اعمال نشود.

انتهای پیام/