محمود ذباح مدیر آموزش و پرورش رشتخوار در گفت و گو با صبح توس؛ گفت: ‍رقابت ۸۴۹ دانش آموز رشتخواری در ۴ گروه آزمایشی با دانش آموزان سراسر کشور در سال ۱۴۰۰ از چهارشنبه ۹ تیر ماه آغاز و به مدت 4 روز ادامه دارد.

مدیر آموزش و پرورش رشتخوار از آغاز برگزاری آزمون های سراسری سال ۱۴۰۰ در شهرستان رشتخوار از روز چهار شنبه ۹ تیر با رقابت داوطلبان گروه آزمایشی هنر خبر داد.

ذباح بیان داشت: در گروه آزمایشی هنر ۱۲۴ نفر داوطلب در گروه آزمایشی علوم انسانی و علوم ریاضی ۴۶۰ نفر داوطلب در گروه آزمایشی علوم تجربی ۱۷۵ نفر داوطلب و در گروه آزمایشی زبان ۹۰ نفر داوطلب در شهرستان به رقابت خواهند پرداخت.

وی افزود: با توجه به دستور العمل های ابلاغی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی از سوی سازمان سنجش امسال حوزه های بیشتری میزبان رقابت داوطلبان خواهد بود و در این راستا و حسب مصوبه ستاد آزمون های سراسری سال ۱۴۰۰ شهرستان در سالن های مجموعه ورزشی شهدای دانش آموز واقع در بلوار شورا و سالن کوثر واقع در بلوار طالقانی به عنوان محل برگزاری آزمون های سراسری انتخاب گردیده است.

ذباح در پایان خاطر نشان کرد: اولیا گرامی دغدغه ای جهت حضور فرزندان خود در محل برگزاری آزمون سراسری امسال را نداشته و در صورت نیاز به راهنمایی و هر گونه سوال با حوزه سنجش این مدیریت هماهنگی لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/