محمد صادقی، بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با صبح توس، اظهار کرد: از رئیس جمهور آینده می‌خواهیم اولاً فساد را در جامعه ریشه کن کند و این می‌تواند مهم‌ترین خواسته باشد زیرا فساد مالی ام‌الفساد تمام مشکلات کشور است و در صورت حل این مشکل بسیاری از مشکلات دیگر حل خواهند شد.

معیشت و آینده جوانان در اولویت رئیس جمهور قرار گیرد

وی افزود: معیشت و آینده جوانان نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند و دیگر مشکلات کشور در درجه دوم و سوم اهمیت قرار می‌گیرند از این رو رئیس جمهور آینده باید مشکلات معیشتی مردم و آینده جوانان را به صورت ریشه‌ای حل کند و ما نیز امیدواریم این مهم به زودی زود محقق شود.

سکان سینما و تلویزیون در اختیار افراد متخصص قرار گیرد

صادقی در خصوص مشکلات سینما و تلویزیون، خاطر نشان شد: سینما و تلویزیون نیاز به متولیان متخصص دارند و افرادی که تخصص این کار را دارند باید سکان هدایت سینما و تلویزیون را به دست بگیرند لذا اگر کسانی که متخصص نیستند بخواهد هدایت این مسئله بسیار مهم را در دست بگیرند، قطعاً موفقیتی در این عرصه حاصل نخواهد شد.

این بازیکن سینما و تلویزیون تأکید کرد: امروز علم ارتباطات در تمام دنیا فراگیر شده است و ارتباطات حرف اول را در جهان می‌زند از این رو توسعه در هر کشوری تنها از طریق ارتباطات میسر می‌شود لذا رئیس جمهور آینده باید فردی باشد که بتواند از این ظرفیت بسیار مهم به درستی و در راستای توسعه کشور بهره ببرد.

وی تصریح کرد: رئیس جمهور آینده باید بتواند از ظرفیت‌های بالقوه ارتباطات به درستی استفاده کند و رسانه، سینما، تلویزیون، رادیو و روزنامه را به درستی هدایت کند که این امر محقق نمی‌شود به‌جز استفاده از افراد متخصص در رأس امور.

صادقی در پایان یادآور شد: این افراد متخصص هستند که می‌دانند اصول و کیفیت ارتباطات چیست و می‌توانند از آن در راستای توسعه و پیشرفت بهره ببرند بنابراین بسیاری از مشکلات سینما و تلویزیون با محول کردن امور به فرد متخصص حل می‌شود.

انتهای پیام/