حجت الاسلام هادی غلامی، رئیس عقیدتی سیاسی تیپ ١٧٧ متحرک هجومی شهید نصر اصفهانی در گفت و گ با خبرنگار صبح توس؛ از برگزاری بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن خانواده‌های ارتش در این تیپ خبر داد و گفت: در راستای اجرای برنامه‌های فرهنگی ارتش جمهوری اسلامی ایران ، مبنی بر ترویج فرهنگ انس با قرآن بین کارکنان و خانواده‌های آنان،مرحله مقدماتی این دوره از رقابت‌ها از بيست و ششم خردادماه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در حسینیه کوی سازمانی تیپ آغاز و به‌ مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه این مسابقات به دو صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می‌شود، افزود: این مسابقات در دو بخش همسران و فرزندان دختر و پسر و همچنین بخش فرزندان هم در دو رده سنی زیر ١۵ سال و بالای ١۵ سال برگزار می‌شود که رشته‌های مسابقات برای هرکدام از بخش‌ها متفاوت است.

رئیس عقیدتی سیاسی تیپ ١٧٧ متحرک هجومی نزاجا ادامه داد: این مسابقات در رشته قرائت تحقیق ویژه فرزندان ذکور، قرائت ترتیل ویژه همسران و فرزندان، اذان ویژه فرزندان ذکور، درک مفاهیم و حفظ یک، ۳، ۵، ۱۰، ١۵، ٢٠، ٢۵ جزء و کل قرآن ویژه همسران و فرزندان کارکنان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مراسم افتتاحیه مرحله مقدماتی این مسابقات ساعت ۸ صبح با حضور مسئولان تیپ آغاز می‌شود، گفت: مرحله مقدماتی این مسابقات با رقابت ۶٠ نفر از خانواده‌های محترم کارکنان در سطح شهر ستان برگزار که تعداد ٢۵ نفر از آنان به مرحله منطقه ای راه پیدا خواهند کرد.

حجت الاسلام غلامی با بیان اینکه برگزیدگان این مرحله به مرحله منطقه‌ای راه پیدا می‌کنند، افزود: مرحله منطقه‌ای این مسابقات در نیمه اول مرداد ماه و به صورت مجازی برگزار که منتخبین به مرحله سراسری آجا راه پیدا خواهند کرد.

وی گفت: بعد از اعلام نتایج مسابقات، مراسم تجلیل ویژه از نفرات برتر و شرکت کنندگان در مسابقات قرآنی برگزارخواهد شد.

انتهای پیام/