به گزارش صبح توس؛ رضا اسدنیا مسوئول کانون بسیج رسانه تربت حیدریه اظهار داشت:: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بهترین پشتوانه برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رییس‌ جمهوری منتخب است که هرچه بیشتر باشد قدرت عمل شخص منتخب مردم را در خدمت‌رسانی داخلی و ایستادگی در برابر استکبار جهانی بیشتر خواهد کرد. 

وی ادامه داد: اگر رییس جمهوری منتخب مردمی و ولایت مدار باشد و مسوولانی که انتخاب می کند افرادی دلبسته ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند، به دنبال رفع مشکلات می روند.

مسوول کانون بسیج رسانه تربت‌حیدریه گفت: امروز ایران اسلامی به عنوان محور مقاومت و ام القرای  جهان اسلام است و این نتیجه قدرتمند بودن ماست.

وی افزود: منتخب مردم باید با نگاه به ظرفیت های عظیم داخل کشور و انتخاب مدیران پاکدست و دلسوز به دنبال رفع مشکلات جامعه و حمایت از مردم و به ویژه محرومان باشد.

۲۰۵ شعبه با فعالیت چهار هزار و ۵۰۰ مجری و دست‌اندرکار در شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت‌حیدریه عهده‌دار اخذ آرای مردم در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری هستند.   

این انتخابات همزمان با ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی و میان‌دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری ۲۸ خرداد ماه جاری برگزار خواهد شد. 

انتهای پیام/