به گزارش صبح توس؛ وجیه‌ الله جعفری معاون وزیر صمت، عصر امروز در بازدید و نشست با مسئولان پیمانکاری اجرای طرح دوبانده شدن مسیر،تربت حیدریه، رشتخوار، سنگان خواف، گفت: یکی از موارد که دغدغه ما در بخش ایمدیرو بوده در رابطه با تاخیر در اجرای پروژه دوبانده شدن مسیر تربت حیدریه، رشتخوار به سنگان خواف است.

وی در ادامه،  افزود: در رابطه با این پروژه تعهدات وزارت صمت و ایمیدور در فاصله بسیار کوتاه در رابطه با قسمتی که مسئولیتش بر عهده ماست به طور کامل انجام خواهد شد، و در ادامه لازمه تسریع در اجرای طرح پیگیری های لازم توسط مسئولان شهرستان جهت عملی شدن تعهدات وزرات راه هست، تا کار انشالله هرچه سریعتر پیش برود.

رییس هیات عامل ایمیدرو، یادآور شد: قطعا در بحث آبادی منطقه و زیر ساخت ها از طرف ایمیدرو و معادن کمک خواهیم کرد، چرا که وظیفه ما خدمت به مردم منطقه است، انشالله  با این کار دعای خیر مردم نیز همراه ما باشد.

در ادامه خالقداد عرب فرماندار رشتخوار به مشکل و انتظار چند ساله مردم شهرستان رشتخوار برای اجرا و سرعت گرفتن طرح دوبانده شدن مسیر رشتخوار،بحث کمربندی شهر و رفع مشکل تامین خوراک اولیه کارخانه های فولادی رشتخوار اشاره و خواستار رفع مشکلات در این حوزه شد.

حجت الاسلام حسن  جهانشیری امام جمعه رشتخوار نیز خواستار تسریع در اجرا طرح دوبانده شدن مسیر و عملی شدن تعهدات ایمیدرو در رابطه با طرح های مهم در سطح شهرستان رشتخوار شد.

شایان ذکر است که در جلسه جمع بندی و نهایی که فردا با حضور حجت الاسلام احمدپور نماینده مردم خواف و رشتخوار برگزار می شود، جمع بندی و برنامه ریزی های لازم در رابطه با طرح‌های مربوط انجام خواهد شد.


انتهای پیام/