حسین شرفتی راد، فرماندار تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار داشت: در بخش مرکزی 303 نفر برای راهیابی به شوراهای روستایی ثبت نام کردند که از این تعداد 278 نفر مرد و 25 نفر زن هستند.

وی تصریح کرد: از مجموع 55 روستای این بخش در 53 روستا بالای 20 خانوار انتخابات شورای اسلامی برگزار می شود.

شرافتی راد گفت: همچنین 267 نفر برای حضور در انتخابات شوراهای اسلامی بخش رخ ثبت نام کردند که از این تعداد، 255 نفر مرد و 12 نفر زن هستند.

فرماندار تربت حیدریه بیان کرد: از مجموع 52 روستای بخش رخ 48 روستای بالای 20 خانوار جمعیت شرایط تشکیل شورا را دارند و در تمامی آنها تعداد کاندیداها به حد نصاب رسیده است.

وی از نام نویسی  58 نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی بخش بایگ تربت حیدریه خبر داد و افزود: از این تعداد، 55 نفر مرد و 3 نفر زن هستند و در همه 8 روستای بخش بایگ انتخابات شوراهای اسلامی برگزار می شود.

فرماندار تربت حیدریه خاطر نشان کرد: برای 17 روستای بخش کدکن نیز تعداد 90 نفر ثبت نام کردند که از این تعداد 86 نفر مرد و 6 نفر زن هستند و در تمامی روستاهای این بخش از نظر تعداد ثبت نام، داوطلبان به حد نصاب لازم برای برگزاری انتخابات رسیده اند.

شرافتی راد گفت: سعی می کنیم تا زمان انتخابات برخی شعباتی که احتمال ترافیک در آن را داریم افزایش دهیم و در بخشی که فضا باشد فضای انتخابات را به فضای باز محصور صحن مدارس و یا مساجد منتقل کنیم.

وی بیان کرد: هر گونه تبلیغات زودهنگام، تخریب، تهدید، تهمت در فضای حقیقی و مجازی پیگرد قانونی دارد و فعالان مجازی مراقب باشند در این فضا تحت تاثیرافراد خاصی قرار نگیرند.

انتهای پیام/