به گزارش صبح توس؛ علیرضا کلیدری، معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش نیشابور اظهارکرد: ایران و ایرانی میراث دار توسعه دانایی، علم و آگاهی است و امروز افتخار داریم میزبان معلم فداکار حسن اسدی باشیم که با عشق ارثیه پدری خود را صرف خرید گوشی برای دانش آموزان محروم کرد و در عمل ثابت کرد که به ماموریت های اصلی خود پرداخته است.
علیرضا کلیدری افزود: ما باید از تکنولوژی آموزش به سمت تکنولوژی یادگیری حرکت کنیم و چگونه یاد بگیریم که خوب یاد بگیریم.
وی خاطرنشان کرد: ما امروز به روش های متعدد یادگیری فکر می کنیم وکلاسی داریم به وسعت همه جامعه است و در واقع در ارجاع آگاهانه یادگیری در سطح بالا و با کیفیت نهفته است.
کلیدری یادآورشد: ما باید تا آخر بتوانیم تمام فرایندها را بشناسیم، در آنها مداخله کنیم و راه حل های مفید پیدا کنیم وما می خواهیم تمام بچه ها پشتیبان داشته باشند و تا آخر با آنها باشیم.
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش نیشابور عنوان کرد: برگزاری دوره های آموزشی ویژه مدیران و معلمان، توزیع 21 هزار درس نامه و قاصدک به صورت رایگان و استقبال بیش از 95 درصدی از آموزش های حضوری توسط دانش آموزان پایه اول و دوم است.
مهدی بهمدی گفت: دبیر خانه و رابطین طرح و برنامه ها، سرگروه ها آموزشی، راهبران آموزشی در شش شاخص مورد ارزیابی قرار گرفتند که در دو مرحله 320 همکار و مدیر آموزش ابتدایی مورد تجلیل قرار گرفتند و امروز 30 درصد از مدیرانی که در جذب بازماندگان از تحصیل نقش موثری داشته اند تجلیل به عمل می آید.

انتهای پیام/