مجید حسین زاده رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) رشتخوار در گفت و گو با صبح توس؛ گفت: با توجه به طرح های حمایتی و شرایط پیش آمده در جهت شیوع ویروس کرونا، تعداد 10 سری جهیزیه به همت کمیته امداد امام خمینی ره رشتخوار به ارزش هر سری 120 میلیون ریال در مجموع 1 میلیارد و 200 میلیون ریال بین نوعروسان نیازمند تحت پوشش در رشتخوار توزیع شد.

حسین زاده همچنین در رابطه با طرح های حمایتی کمیته امداد این شهرستان با همکاری خیرین، اظهار داشت: در راستای حمایت از دانش آموزان نیازمند تعداد 600 پک لوازم التحریر بین دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان به ارزش حدود یک میلیارد ریال تهیه و توزیع شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) رشتخوار در رابطه با ورود خیرین در حوزه سلامت نیز در سطح این شهرستان، تصریح کرد: از جمله اقدامات این مجموعه تلاش جهت ورود و همکاری خیرین در حوزه سلامت در جهت مقابله با بیماری کرونا بوده، که در همین راستا با همکاری خوب شکل گرفته تعداد 100 هزار ماسک به همت یک خیر در این شهرستان تهیه و بین نیازمندان در سطح شهرستان و استان به زودی توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه همکاری خوب خیرین همواره در جهت محرومیت زادیی در سطح این شهرستان ادامه دارد، یادآور شد: امیدواریم به همت خیرین همیشه در صحنه بتوانیم، مشکلات نیازمندان علی الخصوص جامعه هدف کمیته امداد امام خمینی(ره) در این شهرستان را جامعه هدف بپوشانیم.

حسین زاده در ادامه، بیان داشت:  600 دانش آموز و سه هزار و ۲۲۷ خانوار در شهرستان رشتخوار از کمیته امداد خدمات دریافت می‌کنند.

انتهای پیام/