علی راسخی رئیس اداره بهزیستی رشتخوار در گفت و گو با صبح توس؛ گفت: ۱۸۵ بسته آموزشی همراه با پوشاک مورد نیاز دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی در سطح شهرستان رشتخوار توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه در جهت تهییه این اقلام بیش از ۱۶ میلیون ۸۰۰ هزار تومان هزینه شده است، گفت: کیف، دفتر، مداد رنگی، پاکن و .... به همراه البسه دانش اموزی از جمله لوازم التحریری و اقلامی است که در اختیار دانش آموزان در این طرح قرار گرفته است.

راسخی همچنین از توزیع ۴۵۰ کیلو گوشت بین نیازمندان و جامعه هدف بهزیستی در این شهرستان به همت خیرین و موسسات خیریه خبر داد و افزود: ارزش هر کیلو گوشت تهیه شده در این اقدام خیرخواهانه ۹۵ هزار تومان است که توسط خیرین و موساسات خیریه در مشهد مقدس تامین شده است.

رئیس بهزیستی رشتخوار در رابطه با اینکه محرومیت زدایی و قدم برداشتن در این راستا می تواند باعث سعادت دنیوی و اخروی شود، افزود: بیش از ۳۵۰ دانش آموز معلول و تحت حمایت در مجموعه بهزیستی شهرستان رشتخوار هستند، که در جهت خدمت رسانی به این دانش آموزان و فراهم کردن برخی امکانات اولیه آغاز سال تحصیلی آنان نیازمند همکاری خیرین ر سراسر شهرستان با این نهاد هستیم.

انتهای پیام/